Google Analytics me të dhëna në kohë reale (Google Analytics Real Time) - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google Analytics me të dhëna në kohë reale (Google Analytics Real Time)

Google Analytics me të dhëna në kohë reale (Google Analytics Real Time)

· 1 · 645

  • Postime: 692
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 30-09-2011, 11:38:25
Google ka filluar të ofrojë një funksion të ri në kohë reale, Google Analytics Real Time, në kuadër të shërbimit të saj të analizave të trafikut, Google Analytics.
Raportet e Real Time janë në dispozicion në versionin e Google Analytics dhe administratorët e llogarive do t'i marrin ato në kohë reale.
Gjiganti i internetit, kompania Google gjatë ditës së sotme e ka lëshuar këtë funksion të ri për "disa prej nesh" mësohet të ketë thënë John Jersin, menaxheri i produktit Analytics në blogun e kompanisë së tij.
Përdoruesit të cilët dëshirojnë të dinë se si një fushatë ose postim po ecë, mund ta kuptojnë këtë në mënyrë automatike përmes matjes së trafikut në faqe, apo postimeve në ndonjërin prej rrjeteve sociale. / Telegrafi /

Temat e fundit