Google behet 13 vjeç - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google behet 13 vjeç

Google behet 13 vjeç

· 3 · 822

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-09-2011, 23:41:06
Google mbush 13 vjeç

Tullumbace, zbukurime, dhurata dhe një tortë me qiri. Google mbush 13 vjeç, duke i dedikuar vetvetes një logo enkas për këtë ditë.

Motori i kërkimit është themeluar më 27 shtator 1998 nga Larry Page dhe Sergey Brin, në atë kohë student të Universitetit të Stanford.

Faqja është bërë aq popullore sa është krijuar edhe folja “to google” me domethënien “bëj një kërkim në internet”. /top channel

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-09-2011, 01:06:40
Të gjithë të shtrirë për tokë për ditëlindjen e Google

   

Trembëdhjetë qirinj për motorin kërkues më të famshëm në botë, Google. Dhe nga Bologna, pikërisht nga sheshi Maggiore, vjen një homazh i vecantë, një grup të apasionuarish të planking (disiplina që lejon të bësh të njëjtat fotografi me barkun poshtë në sipërfaqet më të cuditshme). Ato janë takuar në 7.30 në Crescente, në dyshemenë e sheshit, për të pikturuar më trupat e tyre’13 Google’: Ka mjaftuar një anoncim në Facebook për të mbledhur 70 persona dhe krijuar një ‘Shkarravinë Humane’. /balkanweb

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 28-09-2011, 14:34:53
Happy B-day.

Temat e fundit