Google.com redirect tek google.al - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google.com redirect tek google.al

Google.com redirect tek google.al

· 4 · 4251

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-01-2013, 23:03:34
Sa po hapa Google dhe vura re se Google.com te ridrejton ne google.al ka ndodh dhe tek ju kjo gje?

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-01-2013, 00:25:08
Po .. Google.com Redirect ne Google.al.. :)

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 14-01-2013, 04:38:49
megjithse mua sipas google analitik nuk me ka ardhur as nje vizit akoma nga .al  hmmmmm:

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-01-2013, 17:14:50
Sote qenka ber dhe perkthimi i google.al cdo gje del ne shqip

Temat e fundit