Google Pr update ! - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google Pr update !

Google Pr update !

· 4 · 798

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-03-2012, 07:17:05
mund te me thoni kur i bie te behet update ????

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-03-2012, 09:51:14
Kur te vendosi Google. Vitet e fundit perditesimi i PR behet ne menyre te crregullt dhe pa ndjekur periudha kalendarike.

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 14-03-2012, 18:52:00
Per kete Vit eshte bere Ne Shkurt, Ndoshta nuk ben me per kete Vit :P

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 14-03-2012, 21:44:44
une e di qe behet cdo 3 muaj

Temat e fundit