.gov faqe per te krijuar backlinks - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

.gov faqe per te krijuar backlinks

.gov faqe per te krijuar backlinks

· 5 · 1113

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-11-2011, 17:52:50
Mbas ndertimit te nje faqe interneti  hapi tjeter eshte permiresimi dhe zhvillimi i faqes per nje renditje  te mire ne Google.

Kjo arrihet me krijimin e backlinks ose me sakte lidhje aktive nga nje faqe e dyte drejt faqes tuaj.

Faqet te cilat kane me shume vlere per seo jane faqet me prapashtesen .gov . Automatikisht google ketyre faqeve ju jep dhe pr te larte. Nuk eshte e lehte per te gjetur faqe te tilla keshtu qe menyra qe ne ju japim linke me prapashtesen .gov eshte nje shenje mirenjohje per punen qe ne kemi bere per gjetjen e ketyre faqeve.

Po ju jap ketu 10 faqe te tilla te cilat mund ti perdorni per ping ose per komente ne bllogjet a tyre. Jane shume efektive.
Kodi: [Zgjidh]
http://agblog.ok.gov/
http://blog.pittsburghsummit.gov/
http://weblog.sba.gov/blog-advo/
http://dcnr.nv.gov/
http://www.eereblogs.energy.gov/
http://media.csosa.gov/blog/
http://blog.aids.gov/
http://fdatransparencyblog.fda.gov/
[url]https://blog.pnl.gov/so_what/[/url]
http://blogs.mo.gov/cybersecurity/
http://www.natcapwg.cap.gov/abovethecapital/

Nese doni  nje liste me te madhe me .gov faqe  mund ti merrni falas duke bere thjesht nje LIKE ne faqen time. KETU

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-11-2011, 11:34:45
Duhet bere dhe kujdes dhe ne komente sepse nese nuk i pershtatesh postimit do merresh automatiksisht per spammer. Nuk eshte aq e lehte dmth.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-11-2011, 13:43:07
Duhet bere dhe kujdes dhe ne komente sepse nese nuk i pershtatesh postimit do merresh automatiksisht per spammer. Nuk eshte aq e lehte dmth.

Max, duhet ti permbahesh 300% postimit ne nje faqe .gov ose .edu
Biles do ishte mire qe komentet e para mos ti beje me link por thjesht si username te vecante ose me emer real ! Pasi te kene pranuar ndo nje koment athere  mund te vendosesh ne komentet qe e tjera link. Ja vlen te konsumosh kohe per nje link ne faqe te tilla.

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 08-03-2012, 09:06:02
Mbas ndertimit te nje faqe interneti  hapi tjeter eshte permiresimi dhe zhvillimi i faqes per nje renditje  te mire ne Google.

Kjo arrihet me krijimin e backlinks ose me sakte lidhje aktive nga nje faqe e dyte drejt faqes tuaj.

Faqet te cilat kane me shume vlere per seo jane faqet me prapashtesen .gov . Automatikisht google ketyre faqeve ju jep dhe pr te larte. Nuk eshte e lehte per te gjetur faqe te tilla keshtu qe menyra qe ne ju japim linke me prapashtesen .gov eshte nje shenje mirenjohje per punen qe ne kemi bere per gjetjen e ketyre faqeve.

Po ju jap ketu 10 faqe te tilla te cilat mund ti perdorni per ping ose per komente ne bllogjet a tyre. Jane shume efektive.
Kodi: [Zgjidh]
http://agblog.ok.gov/
http://blog.pittsburghsummit.gov/
http://weblog.sba.gov/blog-advo/
http://dcnr.nv.gov/
http://www.eereblogs.energy.gov/
http://media.csosa.gov/blog/
http://blog.aids.gov/
http://fdatransparencyblog.fda.gov/
[url]https://blog.pnl.gov/so_what/[/url]
http://blogs.mo.gov/cybersecurity/
http://www.natcapwg.cap.gov/abovethecapital/

Nese doni  nje liste me te madhe me .gov faqe  mund ti merrni falas duke bere thjesht nje LIKE ne faqen time. KETU

.gov backlinks personal nuk jepen asnjehere. Une sve kurr neper lista forumesh sepse jane over spammed. Ai qe e ka idene e SEO smeret me keto gjera.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 08-03-2012, 11:23:55
.gov backlinks personal nuk jepen asnjehere. Une sve kurr neper lista forumesh sepse jane over spammed. Ai qe e ka idene e SEO smeret me keto gjera.

Kam nje liste tjeter per personalet, prandaj dhe e dhashe kete liste.

Temat e fundit