Kerkoj nje Liber [URGJENT]. - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerkoj nje Liber [URGJENT].

Kerkoj nje Liber [URGJENT].

· 1 · 607

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0

ne: 17-10-2012, 21:36:51
Pershendetje te gjithve

ndoshta kete tem e hapa ne vend te Gabuar mirpo e kam urgjent deshiroj qe ndokush nga ju te ma gjej

Librin Elektronika per Shkoll te Mesme Drejtimi Teknik i Informatikes Klasa e 11-t e Autores Edita Tahiri, ndonje Link ku ta shikoj ose shkarkoj etj.. me duhet shum

Pres Pergjigje Kaloni Mire....

Temat e fundit