Liste me blogje qe aprovojn komentet automatikisht + jane dofollow - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Liste me blogje qe aprovojn komentet automatikisht + jane dofollow

Liste me blogje qe aprovojn komentet automatikisht + jane dofollow

· 4 · 889

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-09-2010, 18:24:01
Jam ne kerkim te nje liste te blogjeve qe aprovojn komentet automatikisht dhe mundesisht te jene dofollow. Nqs ndonjeri nga ju ka nje liste te tille dhe do te kishte qjef ta bente share, do e mirprisja :)

faleminderit

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-09-2010, 00:22:00
Nje liste me blogje qe jane dofollow eshte ketu http://www.zeriyt.com/dofollow-blogs-liste-t59139.0.html
Por blogje qe edhe i pranojne automatikisht veshtire se ka. Blogjet ne pergjithesi perdorin Wordpress si platforme dhe dihet se kush perdor WP ka dhe instaluar edhe Akismet, e ky akismeti njihet si parandalues shume i mire i komenteve me links brenda :)

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 24-09-2010, 13:28:20
Ka perfunduar koha e blogjeve qe lejojne aprovim automatik te komenteve!

 • Postime: 231
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 28-09-2010, 11:09:30
http://www.bloggerbuster.com/2008/05/top-50-blogger-powered-blogs.html ka nje liste me blogspot blogs popullor. Aty ka me shume mundesi per te postuar komente....

Temat e fundit