Me duhen disa tutoriale SEO gjermanisht & anglisht - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me duhen disa tutoriale SEO gjermanisht & anglisht

Me duhen disa tutoriale SEO gjermanisht & anglisht

· 6 · 1646

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

ne: 07-01-2011, 10:15:41
Pershendetje

Me duhen Disa Tutoriale ne Gjuhe Gjermane per SEO , por Disa tutorial nga me e lehta deri tek ato me e fshtira dmth nga Fillestarja deri tek ato me extreme :P
Mbase ne Google nuk kerkova hiq sepse thash mos keni ndonje permbledhje te tyre

Poashtu mund te me dergoni dhe tutoriale ne gjuhen Angleze per SEO i kam disa por nese keni ndonje permbledhje nga Basic dhe ne vazhdim mbase dua te filloj SEO te mesoj sepse sdi dhe aq vetem disa gjera fillestare mbase skam lexuar ndonjehere shume per te...!

Ju Pershendes
« Editimi i fundit: 07-01-2011, 10:52:23 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-01-2011, 17:30:44
http://www.abakus-internet-marketing.de/ eshte nje nga faqet lidere ne gjuhen gjermane per ceshtjet e SEOs.
Konkretisht ketu mund te shikosh: http://www.abakus-internet-marketing.de/Suchmaschinenoptimierung/grundlag.htm
Dhe ketu: http://www.abakus-internet-marketing.de/webpromotion-faq.htm
Ka dhe seksione te tjera me artikuj gjithashtu.

Ne gjuhen angleze te http://www.seochat.com/ mund te gjesh plot gjera interesante ne lidhje me SEOn.

Matt Cutts, inxhinieri i Google per SEO ka nje blog shume te mire per kete pune. http://www.mattcutts.com/blog/

Nese i ke lexuar me themel keto faqe atehere me mesuar shume.

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 08-01-2011, 08:36:24
Faleminderit MAX pak me vonese pergjigjen veq ndoshta sprish pune

Keto PEr Gjuhe Gjermane me nevoiten per vellaun e madh mbase din Gjermanisht shume mir , keto ne gjuhen Angleze per Veti dhe  keto ne Shqip shumicen i kam lexuar ketu te zeriyt

e Vlersoj nga ti kete MAX

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 09-01-2011, 23:47:16
http://www.seomoz.org ose http://www.seomoz.org/blog eshte njishi ne bote

dhe per gjermanisht janeketo:
http://www.tagseoblog.de
http://www.easynetguide.de/SEO-Blog/

Une pa ditur gjermanisht gjeta dy faqe :P

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 10-01-2011, 14:28:30
http://www.seomoz.org ose http://www.seomoz.org/blog eshte njishi ne bote

dhe per gjermanisht janeketo:
http://www.tagseoblog.de
http://www.easynetguide.de/SEO-Blog/

Une pa ditur gjermanisht gjeta dy faqe :P

Daku dhe une ndoshta do gjeja por siq e kam cek skam kerkuar fare per ate ;)

Temat e fundit