Merrni vizitor falas dhe pa limit nga sitet AutoHits - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Merrni vizitor falas dhe pa limit nga sitet AutoHits

Merrni vizitor falas dhe pa limit nga sitet AutoHits

· 7 · 1518

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

ne: 02-12-2009, 18:04:49
Qfar jane sitete AutoHits ? Jan site per shkembim vizitash ose per blerje trafiku me qmim mjaft te lire.

Si Funksionojne ? Pasi te jeni rregjistruar nga paneli juaj hapni nje faqe ku do shfaqen website te tjere automatikisht per nje kohe X secila dhe do fitoni X kredit per qdo faqe te shikuar. Kreditin qe fitoni mund ta perdorni per te marr vizita ne websitin tuaj ose dhe mund tja shisni administratorit keshtu do fitoni $

Pozitive - Juve mund te fitoni kredit pa limin pa ber asgje thjesht duke len  nje faqe interneti hapur pa e pare fare.
Negative - Ne pergjithesi vizitat qe merrni nga keto website nuk jan nga persona te interesuar te shohin websitin tend.

Vizitat e marra nga sitet AutoHits ndihmojne ne pergjithesi per te ngritur PR dhe renditjen tuaj ne AleXa.

Shembull: http://bayhits.com eshte nje websit AutoHits i ri qe e kam hapur un, mund te shikoni dhe si shfaqen websitet ketu http://bayhits.com/hits.php?id=6

Koto tip websites i kam perdorur dhe me pare qe te hapja http://bayhits.com dhe me kan ndihmuar shum, site te tilla mund te gjeni dhe plot te tjere po te kerkoni ne Google.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-12-2009, 21:07:57
Por duhet pasur sukses nga keto skema nese perdor Adsense, sepse sic dihet vizitat e panatyrshme ne faqe dhe klikimet qe rezultojne nuk shihen me sy te mire nga Adsense.

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 04-12-2009, 13:06:31
Norma qe nuk duhet egzagjeruar me to dhe duhet pasur kujdes, por po te marrish rreth 100-200 vizita ne dita sbesoj qe do ket ndonje problem.

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#3 ne: 07-12-2009, 16:18:48
Max te siguroj qe asnje nga vizitoret qe vijne nga keto faqe nuk klikojne ne adds.

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 28-12-2009, 20:29:24

Vizitat e marra nga sitet AutoHits ndihmojne ne pergjithesi per te ngritur PR dhe renditjen tuaj ne AleXa.


Ku bazohesh qe thua ndihmon per te rritur PR?

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 07-01-2010, 12:12:32
Ku bazohesh qe thua ndihmon per te rritur PR?

Besart, normalisht qe bazohem ne artikuj te ndryshem qe kam lexuar ne internet edhe pse akoma skam shum eksperience rreth kesaj menyre.
Gjithsesi kam ven re qe ky dhoj trafiku eshte i kerkuar shum nga webmastera, vetem gjat ketij muaji kam pasur +100 paketa te shitura dhe shum jan ata qe riblejne paketa me te medha pasi e provojne me paketa 1000 vizitash, te them te drejten as vete se prisja.

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 28-04-2010, 17:43:13
Kjo lloj menyre eshte mjaft e njohur edhe e perdor shume ,edhe mase rrit Alexa ranking por jo PR .Google ka algoritme te tjera qe perdor per PR edhe ky lloj trafiku  nuk ndikon  fare te ,biles rrezikon edhe Adsense adds.

Temat e fundit