Perditesim i Google PR - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Perditesim i Google PR

Perditesim i Google PR

· 25 · 2304

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 06-10-2011, 11:34:02
Sot si duket Google ka vendosur te bej perditesim te PageRank. Te gjitha faqet jane me vleren pr 0 ose pr n/a.

Shpresojme qe ky perditesim do ndikoje per mire ne blogospheren shqiptare, edhe pse nuk i kushtoj dhe aq shume rendesi Page Rank. Ju si mendoni? http://www.romeolab.com/perditesim-i-google-pr

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-10-2011, 11:48:00
Sot si duket Google ka vendosur te bej perditesim te PageRank. Te gjitha faqet jane me vleren pr 0 ose pr n/a.

Shpresojme qe ky perditesim do ndikoje per mire ne blogospheren shqiptare, edhe pse nuk i kushtoj dhe aq shume rendesi Page Rank. Ju si mendoni? http://www.romeolab.com/perditesim-i-google-pr

Une them se mund te jete ndo nje difekt i Google..

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-10-2011, 00:40:20
Ore kete se kam kuptuar akoma une se si behet matja? Une pashe http://forumfamiljar.com dhe ishte 3/10  :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-10-2011, 00:56:53
Instalo ndonje toolbar. Cfare shfletuesi perdor ti?

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 07-10-2011, 18:58:27
mozilla dhe chrome

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 07-10-2011, 19:48:54
mua me dalin 0 te gjitha edhe forumifamiljar i joti po 0 eshte

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 07-10-2011, 21:35:05
Lol, ate e pashe une dhe u habita se cne faqa ime aq lart  :D
Pra si funksionone kjo puna a PR-ve  hmmmmm:

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 08-10-2011, 02:15:15
Asgje ska levizur ...beni update toolbaret qe perdorni.

http://whatculture.com/technology/google-pagerank-is-not-dead.php

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 08-10-2011, 18:06:33
Asnje nga tolbaret spo me punon... si tja bej ?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 09-10-2011, 09:29:47
Duhet te jete faji i serverave te Google. Ose Google ka vendosur ta heqe fare PR publike, e cila sidoqofte ka kohe qe s'tregon PR reale te faqeve.

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 09-10-2011, 17:30:54
Me sa po kuptoj i gjithe problemi eshte i ndryshimit API ..

ketu fare qart mundet te shikoni qe PR skan levizur http://www.prchecker.info/check_page_rank.php

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 09-10-2011, 19:47:34
Cdo gje ne rregull tani. Treguesit e PR funksionojne perseri.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 09-10-2011, 19:54:06
Cdo gje ne rregull tani. Treguesit e PR funksionojne perseri.
Mua jo MAX sme punon akoma :(

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 10-10-2011, 12:24:48
M A X cilin toolbar te instaloj sepse ky qe kam smi tregon...

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 10-10-2011, 13:27:54

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 10-10-2011, 14:14:34
Per firefox cila punon? Eshte ndonjeri ne dijeni?

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 10-10-2011, 18:04:24
Gjithashtu nje tjeter per Chrome (shume efikas)

https://chrome.google.com/webstore/detail/oangcciaeihlfmhppegpdceadpfaoclj?hc=search&hcp=main

UrL shif kete ndoshta te kryen pune (mbi 500 mije webmastera e perdorin?)
http://tools.seobook.com/firefox/seo-for-firefox.html

 • Postime: 78
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 10-10-2011, 18:37:13
Gjithashtu nje tjeter per Chrome (shume efikas)

https://chrome.google.com/webstore/detail/oangcciaeihlfmhppegpdceadpfaoclj?hc=search&hcp=main

UrL shif kete ndoshta te kryen pune (mbi 500 mije webmastera e perdorin?)
http://tools.seobook.com/firefox/seo-for-firefox.html

une e perdor kete qe eke postuar per Chrome:) eshte shum i mir ;)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 10-10-2011, 19:03:34
Ka dhe nje toolbar zyrtar nga google per fireefox.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 14-10-2011, 20:35:47
cuna eshte nderruar /search?client=navclient-auto&ch=$ch
me /tbr?client=navclient-auto&hl=en&ch=$ch sic e shikoni search me tbr vetem ky eshte ndryshimi sa i bera update nje scripti qe kisha ne dore.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 15-10-2011, 12:25:50
cuna eshte nderruar /search?client=navclient-auto&ch=$ch
me /tbr?client=navclient-auto&hl=en&ch=$ch sic e shikoni search me tbr vetem ky eshte ndryshimi sa i bera update nje scripti qe kisha ne dore.

di se cili toolbar per firefox funksionon?

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 15-10-2011, 14:26:25
jo nuk edi sepse nuk kam perdorur asnje toolbar deri sot jam perdorues i Opera por nese eshte kod i hapur toolbar qe ke bej ndryshimin qe thash 100% do te funksjonoj.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 15-10-2011, 14:36:09
Nese ke SeoQuake !
shko tek  Firefox / Tools / SeoQuake / Prefences
nE PJESEN E SIPERME KLIKO TEK Google pagerank "Edit" dhe ndrysho kodet me keto :

[NAME]=Google pagerank
[TITLE]=PR
[URL_R]=http://toolbarqueries.google.com/tbr?client=navclient-auto&hl=en&ch={gchecksum}&ie=UTF-8&oe=UTF-8&features=Rank&q=info:{url|encode}
[REGEXP]=Rank_.*?:.*?:(\d+)


Kjo do te funksjonoj me siguri .

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 15-10-2011, 18:29:00
Flm shume AlbCoder , e instalova kete qe me rekomandove dhe ndryshova ato qe me the... dhe nje here te faleminderit :)

Temat e fundit