×
Hyrja
Profili

phpvideosearch -> pas 1 muaji 2000 vizita unike në ditë

phpvideosearch -> pas 1 muaji 2000 vizita unike në ditë

· 13 · 920

 • Postime: 168
 • Gjinia: Mashkull

ne: 26-10-2008, 19:35:13
Ndoshta keni ndegjuar per skriptin per kerkimin e videove nga disa faqe si youtube, googlevideo etj. me ka ndodhur ne 2 faqe qe pasi kam publikuar faqen me kete skript pas 1 muaji kam arritur 2000 vizita unike ne dite... ju qe perdorni kete skript ne ndonje faqe ju ka ndodhur edhe juve kjo gje dhe pyetja eshte ksehtu mund te arrihen permes ketij skripti psh 4000 vizita unike nga motoret e kerkimit? (pyetje per perdoruesit e ketij skripti)

 • Postime: 255
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-10-2008, 19:59:19
ZeriKosovar.com/videoklipe merr rreth 3000 unike ne dit nga aj script..ne google shum mire shfaqet.

 • Postime: 556
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-10-2008, 21:09:10
Un kam perdorur nje tjeter tip scripti mjaft te mire AutoVideoScript, ne disa site me co.cc por pas nje modifikimi te scripti per te shfaqur videot e fundit te karikuara mu banuan faqet nga google dhe vizitat me ran pernjeheresh, tani do e rikthej scriptin si me par dhe shpresoj qe vizitat te rriten.

Ja disa shembuj konkret:
portokallishow.co.cc - i pa banuar
humorshqip.co.cc - i pa banuar
albanianvideo.co.cc - i banuar

Kam dhe disa te tjere me Co.Cc dhe te gjith ato qe kan nje azhornim te shpesht te videove siq albanianvideo.co.cc jan banuar nga google, por edhe ne ato te pa banuarit asnjeher skam arrit nje numer aq te madh vizitash saq paskeni arrit me phpvideosearch , ndoshta ky scripti qe perdor un nuk eshte i atij niveli, apo vet google nuk i jep shum rendesi domeneve Co.Cc
Gjithsesi tek zerikosovar eshte mese normale pasi e ke vendos si pjes e nje portali qe ka nje numer te madh vizitash qe per pasoj do shkojne dhe aty, por isha kurioz AtdheH ku e ke perdor qe ke pas nje rezultat te tille ?

 • Postime: 168
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-10-2008, 21:16:03
http://videos.falas.org këtu tani kam marrë pagerank 3 edhe pse domeni falas.org ka pagerank 0 për shkak se është redirekt tek nën domeni videos, por siç tha edhe ky i zerikosovar shumë mirë vendoset ne google, edhe me disa kerkime qe as nuk mund ti mendos p.sh. duke kërkuar faqen zyrtare te televizionit te www.rtklive.com (pagerank 6) me del nder rezultatet e para, e shumë e shumë te tjera kryesisht për faqe dhe fjale te tjera 18+


por kam nje problem shume te madh sepse shume fjale mi kane zere tek direktoriumi sex edhe pse ky direktorium nuk egziston fare dhe per kete nuk loadohen faqet ne kete direktorium dhe te te gjitha kerkimet del ky mesazhi Error on line 375

 • Postime: 26676
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-10-2008, 22:09:52
Smiba, faqet e hostuara te co.cc jane me pagese apo falas?

 • Postime: 556
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-10-2008, 01:09:57
Smiba, faqet e hostuara te co.cc janë me pagese apo falas?

Co.Cc ofron vetem domenin, deri ne 2 domen jan falas, pastaj mund te dhurojsh nje shum pre 10$ dhe te jepet mundesia per te regjistruar deri ne 100 domene te cile mund ti perdorish me ane te DNS qe mund ta ndryshojsh sa here te duash falas per qdo domen ne menyr te veqante ose mund ta bejsh ridirect ne faqen qe deshiron.
Mua keto domene me duken shum interesant dhe gjinden shum domene interesant per tu regjistruar, un kam regjistruar rreth 70 deri tani te cilet disa i kam ber ridirect dhe disat i kam ngarkuar ne nje host ku kam ndertuar site video me AutoVideoScript.
Tek doment qe egzistojne site qe kan kete emer kan nje shum qe duhet paguar po te duash ti zejshe.

Pershembull keto jan te lire:
Zeriyt.co.cc eshte i lire - kushton 22$ ne vit
ebay.co.cc eshte i lire - kushton 1.820$ ne vit
etj etj....

Gjithsesi ka plot te lire qe i merr falas qe jan shum interesan, ja dhe disa te tjere qe kam marr un:
videodivertenti.co.cc
videohot.co.cc
videoitalia.co.cc
tirona.co.cc
fiksfare.co.cc
vajza.co.cc
studentat.co.cc
mjeku.co.cc
prishtin.co.cc
topfest.co.cc etj etj etj . . .

 • Postime: 165
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 03-11-2008, 09:17:40
AutoVideoScript eshte free apo kushton?

 • Postime: 111
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 03-11-2008, 12:45:39
AutoVideoScript kushton 34.99 $ dhe sipas meje ja vlen, un tek www.albgallery.com ne 1 muj e gjys kam arrit te kem min 2300 vizita ne dit  :perqafim

 • Postime: 165
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 03-11-2008, 17:48:08
po aq kushton scripti dhe un e mora tash po e perdor ne webfaqen tim

 • Postime: 168
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 04-12-2008, 07:32:43
TaTaToLi, dhe me pr0 ke arritur kaq shume?
Edhe mua me duhet ndoshta te nderroj kete skriptin tim me kete te juajin ose kete qe perdor shqiperiavideo.com dhe ta vendosi ne faqe me pr3 ndoshta do kete ma shume vizita?

 • Postime: 111
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 04-12-2008, 16:20:56
po me pr0 para ca ditesh kam arrit 3093 vizita :)

 • Postime: 168
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 04-12-2008, 17:14:30
Ky skripti juaj behet update shume rralle apo?

 • Postime: 100
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 14-12-2008, 14:24:10
ket script mund te ja gjej FALAS :P


Temat e fundit