Seo per joomla - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Seo per joomla

Seo per joomla

· 2 · 1318

  • Postime: 328
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-07-2010, 19:11:12
ARTIO JoomSEF 2.3.2 është një nga SEO-t më të paraplqieret për joomla dhe e vetmja që une njoh për joomla 1.0 nuk e di nëse ka ndonje component tjetër gjithsesi ki ëhstë më i leht për nga instalimi pasi është vetëm një component dhe nuk ka diqka tjeter shtes që ju duhet të instaloni.

Personalisht e instalova dhe e kam larguar për arsyje të kot nuk kisha koh që të testoja por gjithsesi ishte i shkelqier për nga menuja me sa e vërejta un ( Nuk e vura ne funksion shpresoj që një dit të bëj kët gjë ).


Pershkrimi i produktit:

This component rewrites Joomla! URLs to be Search Engine Friendly (SEF) and provides other Search Engine Optimization (SEO) Tools. Multilingualism (more language versions, translated URLs) is supported via cooperation with JoomFish. Makes it possible to edit your meta-tags from one place. Upgrades will be easy and painless thanks to the new on-line update features. Extensive support of 3rd party components thanks to SEF Extension installer.

JoomSEF 2.x is compatible with Joomla! 1.0.x CMS. It cannot be used with Joomla 1.5.

The latest free version of JoomSEF may contain links to ARTIO webpages. You can get the latest link-free version of the JoomSEF from our webshop.

You may also donate to support further JoomSEF development.

Filename   com_joomsef-2.3.2.zip
Filesize   342.87 kB
Filetype   zip (Mime Type: application/zip)
Hits   79509 Hits

Mund të perkthej ndonjeri te gjith shkrimin ne shqip dhe MAX le ta zavendsoj em kte anglisht pasi nuk ja arij dot ta perkthej me kuptin e saj te plot dhe nuk dua qe te shkruaj ndonje gje te kot.

Linku ketu: http://www.artio.net/downloads/joomla-related/joomsef/artio-joomsef-2-3-2/details
« Editimi i fundit: 16-07-2010, 13:04:12 nga sh2dow »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-11-2011, 23:34:19
Edhe ky http://seo.ijoomla.com/ duket i mire, por kushton $147.00.  hmmmmm:

Temat e fundit