Si mund te fitoni 10 backlinke falas - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mund te fitoni 10 backlinke falas

Si mund te fitoni 10 backlinke falas

· 5 · 890

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-03-2011, 02:31:11
Duke kerkuar per backlinke gjeta nje ofert interesante nje faqe me PR3 ofronte 10 backlinke falas, dhe cfare kerkohej, as gje vetem duhet te vendosni emrin tuaj adresen e e-mail dhe adresen tuaj te internetit, kjo ishte nje oferte per 100 vizitoret e pare prandaj provojeni nuk do humbisni gje
Kliko ketu per tu regjistruar. ;)

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-03-2011, 11:19:05
Mos vini email tuaj aty por hapni nje email tjeter pasi te cmendin pastaj me emaile spamm.

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-03-2011, 13:34:32
Mos vini email tuaj aty por hapni nje email tjeter pasi te cmendin pastaj me emaile spamm.
Besjoe se si gjithe e-mail e tjere do kesh mundesi per te hequr abonimin  :S gjithsesi mua nuk me kane prure ndonje e-mail tjeter pervec atij te aktivizimit.

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 22-03-2011, 19:52:23
Me thene te drejten nuk e kuptova se si mund ti perfitoj keto Backlinks...ndonje ndihme rreth kesaj Poshnja?  :) Sepse me kerkon te paguaj kur arri deri diku :D

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 22-03-2011, 21:32:04
erNis e kan ndryshuar pak ata tani, do veprosh keshtu: kliko tek linku i dhene dhe kur te hapet faqa kliko X per ta mbyllur dhe do te dali nje pop-up qe do te pyesi nese je i sigurt qe do te dalesh, kliko cancel se pas asaj pop-up fshihet nje dritare qe duhet te plotesosh, pra e-mail url dhe keyword

Temat e fundit