“What do you love?” sherbimi i ri i Google - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

“What do you love?” sherbimi i ri i Google

“What do you love?” sherbimi i ri i Google

· 1 · 516

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-06-2011, 17:08:14
Cfare adhuroni? Kjo është pyetja që ju drejton Google ditët e fundit. Me shërbimin e ri “What do you love?” (WDYL.com), Google ju tregon gjithcka që mund të bëni me me shërbimet e tij në internet.

Për të përdorur faqe ju mjafton të fusni një fjalë në kërkim dhe të prisni faqen që të karikojë rezultatet. Në vend të listës me faqe që del në motorin e kërkimit, Google jep një listë shërbimesh të ofruara prej tij, duke sugjeruar se si mund të përdoren shërbimet lidhur me fjalën që kërkoni.

Nëse kërkon Shqipëri, Google jep imazhe prej saj ndërmjet Google foto, mund të masni popullaritetin e argumentit, të gjeni libra mbi argumentin dhe kështu me rradhë.


Sistemi i ri nuk e zëvendëson motorin e kërkimit, por i shërben Google të familjarizoi njerëzit me produktet e saj.

(a.h/BalkanWeb)

Temat e fundit