Zhvillimi i faqeve me ane te (backlinks) ne Blog te forumeve - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zhvillimi i faqeve me ane te (backlinks) ne Blog te forumeve

Zhvillimi i faqeve me ane te (backlinks) ne Blog te forumeve

· 1 · 2183

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-10-2011, 14:35:07
Nje metode e re qe me erdhi ne mendje eshte dhe zhvillimi i faqeve te internetit ndermjet blog-ve qe ndodhen neper forume te ndryshme.

Pshm IPB ka te bashkengjitur nje module qe i jep mundesine antarit per te krijuar blog personal brenda forumit dhe te shkruaj aty shkrime te ndryshme qe i perkasin atij.

Gjithashtu dhe vBulletin jep kete mundesi..

Ajo qe duhet te bejme eshte te kerkoni ne google :

Per ipb: site:.com inurl:index.php?app=blog
per vBulletin: inurl:/blogs/all/ Powered by vBulletin®

Pshm blogu im ne forumin virtual eshte http://www.forumivirtual.com/blog3012.html

Nese jini te interesuar per liste te madhe mund tju gjej une kundrejt nje pagese.

Kontaktoni me mua ne email n11k0s@msn.com


Burimi : http://nipastudio.com/sq/3248/NIPA-web-design/zhvillimi-i-faqeve-me-ane-te-blog.html

Temat e fundit