Habaho video billbord - Marketing

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Habaho video billbord

Habaho video billbord

· 2 · 6167

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 07-08-2008, 01:19:06
Habaho video billbord esht  kompania epare ne tregun e reklamimit ndermjet video billbord
ne vendet turistike oher struge qe ndodhet ne qendër te qytetit te ohrid dhe te struges  këtu keni mundësi ti reklamoni bisneset ndermjet video billbord
reklama juaj do pulikohet 20 her ne dit deri 30 sec e video klipit.


www.habaho.com
« Editimi i fundit: 17-08-2008, 12:45:48 nga M A X »

  • Postime: 116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-09-2011, 02:30:58
Shikoj qe postimi i pare eshte ber q ene 2008 nese jeni akoma ne kete biznes interesohem per te reklamuar ne Billbordet tuaja nese keni ne Shkup do te ishte akoma me mire.Periudha qe dua te reklamoj eshte Prill-Maj 2012

Temat e fundit