×

Fotografi dhe Videoklipe

RADIO KLEA

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 315

Plazhi i Llamanit, foto e ditës në “New York Times”

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ    · 2 · 944

Udhetim ne Rrugen e Kombit

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 351

South Park dhe Facebook

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 3 · 385

“Guidë turistike”

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 1 · 4621

Dasma Shqiptare...i ka dhe keto

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga girl89    · 2 · 1052

Dhermi beach

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 950

Ciljeta Xhilaga Birra Tirana Commercial

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga lidabica    « 1 2 » · 36 · 5627

Kartolina

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 2 · 1668

Foto nga Vlora !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga sandrina    · 6 · 12594

Foto nga Saranda !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga sandrina    · 7 · 5578

Vankuver 2010 foto!

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 2 · 655

Fotografi te vjetra

Nisur nga ramaik  | Postimi i fundit nga dude    · 14 · 5058

Shtepia e Hitlerit ne google Earth

Nisur nga OnlineBP  | Postimi i fundit nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ    · 3 · 1432

Dokumentar - Fieri

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 606

Kucova

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga eurogina    · 0 · 870

Nje tradite karnavalesh ne Greqi...

Nisur nga miku  | Postimi i fundit nga miku    · 5 · 1124

Kosova për atlete!

Nisur nga Aida  | Postimi i fundit nga erlehta    · 2 · 919

Dokumentar - VLORA

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 1 · 1009

Dokumentar - BERATI

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 1 · 1228

Foto nga Tropoja

Nisur nga merdisi  | Postimi i fundit nga Kisss    · 5 · 8904

Shikojeni Prizrenin

Nisur nga Cami  | Postimi i fundit nga dreamm    · 4 · 1374

Kosova

Nisur nga anonimus  | Postimi i fundit nga anonimus    · 7 · 1933

Tirana ime

Nisur nga Lisa  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 » · 28 · 4703

Foto nga Durresi !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 7018

Foto nga Elbasani.

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Berni    « 1 2 » · 27 · 16343

Elbasani reportazh Video !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 2 · 1544

Pema e vitit të ri.

Nisur nga Terenc  | Postimi i fundit nga Vogelushja Korcare    · 8 · 7643

Gezuar me Bilbilat 2002 (1)

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga Kisss    · 2 · 2062

PANORAMA

Nisur nga Prishtinasja  | Postimi i fundit nga Prishtinasja    · 14 · 2456

Shqiponja e Pergjakur

Nisur nga EMIiR  | Postimi i fundit nga luka5    · 2 · 8335

Avataret e mi

Nisur nga ^AngeL^  | Postimi i fundit nga Vogelushja Korcare    « 1 2 3 4 5 » · 124 · 14937

Foto bardh e Zi!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga tweet    · 7 · 44160

Fotot e vendosura ne Galeri

Nisur nga crazy  | Postimi i fundit nga Gjumashi    · 3 · 1944

Kartolina Virtuale Shqiptare!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Berni    · 7 · 5025