×

Debat ne nje TV shqiptare

· 4 · 44

Debat ne nje TV shqiptare

· 4 · 44

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-05-2019, 08:56:15
 • M'pelqe
  Kot fare x 1
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 10-05-2019, 11:47:34
Di gje njeri kush jane keta te dy?
Kete agresivin e mendoj kur ka ndonje bisede me gruan apo femijet ne shpi!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#2 ne: 10-05-2019, 12:45:18
Kemi dhe nje tjeter :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#3 ne: 10-05-2019, 12:48:38
E kam shijuar ne maksimum kete debat  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super