×

Dedikoni nje foto dikujt..!

Dedikoni nje foto dikujt..!

· 1218 · 30263

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#75 ne: 23-05-2010, 22:58:49
na t'ju ofroj nga nje cinare tani..... :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#76 ne: 23-05-2010, 22:59:03
per ate qe pelqen qoftet


po pureja ku eshte :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#77 ne: 23-05-2010, 22:59:53
Si cohet foto ketu?

Direkt Link apo [img]ling... ?

me img ... dhe kopjo linkun e fotos

 • Postime: 2568
vullkani
#78 ne: 23-05-2010, 23:01:18
puren e hengra vet juve p[o ju jap nga nje qofte :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#79 ne: 23-05-2010, 23:03:08
vuli ty po te ofroj nje nga keto.............me mente  :D :D

 • Postime: 4
TuR
#80 ne: 23-05-2010, 23:03:41
me img ... dhe kopjo linkun e fotos

Ah flm per ndihmen Shejtanga :)

dhe une po ta shperblej me nje

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#81 ne: 23-05-2010, 23:05:00
lefterit po i ofroj marlboro te kuqe  :D :D

 • Postime: 2568
vullkani
#82 ne: 23-05-2010, 23:05:30
hajdeni me goca pini na nje gote se po me derhet

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#83 ne: 23-05-2010, 23:08:14
hajdeni me goca pini na nje gote se po me derhet


cilat goca ke ftu more  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 2568
vullkani
#84 ne: 23-05-2010, 23:13:02
cilat goca ke ftu more  hmmmmm: hmmmmm:
ty pra  ;)

 • Postime: 215
sandrina
#85 ne: 02-06-2010, 10:37:17


 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#86 ne: 02-06-2010, 10:44:05
Ah flm per ndihmen Shejtanga :)

dhe une po ta shperblej me njeshume faleminderit :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#87 ne: 02-06-2010, 10:44:52


hajde Tipi se jam me mendje te keqe sot :P

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#88 ne: 07-06-2010, 16:30:52
Shejtania duke luajtur futboll  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#89 ne: 07-06-2010, 22:25:50
:D

 • Postime: 10
Sidnej
#90 ne: 07-06-2010, 23:19:29
Ketu mund te dedikoni foto kujt te doni kuptohet... :D


Une kete ja dedikoj...ATIJ...qe shef nga larg...:d


« Editimi i fundit: 07-06-2010, 23:21:04 nga ♥BaBy♥ »

 • Postime: 2568
vullkani
#91 ne: 10-06-2010, 00:20:34
per ty

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#92 ne: 10-06-2010, 10:03:01

 • Postime: 10
Sidnej
#93 ne: 10-06-2010, 11:43:29
Ketu mund te dedikoni foto kujt te doni kuptohet... :D


Une kete ja dedikoj...ATIJ...qe shef nga larg...:d


 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#94 ne: 11-06-2010, 17:34:00
Miss-it...

 • Postime: 215
sandrina
#95 ne: 12-06-2010, 09:39:57


 • Postime: 10
Sidnej
#96 ne: 12-06-2010, 11:04:19

 • Postime: 215
sandrina
#97 ne: 12-06-2010, 22:21:47

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#98 ne: 12-06-2010, 23:15:19
Këtë foto ia kushtoj Babyt (me dy zemra anash)

 

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 12-06-2010, 23:17:34
Flmm :)