×

Elbasani reportazh Video !

Elbasani reportazh Video !

· 3 · 1551

  • Postime: 27105
  • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 10-05-2007, 08:09:45
Ketu keni nje Video rreth 18 min rreth historis se qytetit te Elbasanit.


http://video.google.it/videoplay?docid=3338212872536942484

  • Postime: 1615
  • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#1 ne: 10-05-2007, 09:19:25
oo c'me knaqi ai Sulejman Molloholli .. tamam Elbasanlli nga e folmja  :) dhe ajo me gjelin e detit LOL kam gjat  :D

Rrofsh Berni per kte video  :perqafim

  • Postime: 27105
  • Gjinia: Mashkull
Berni
#2 ne: 10-05-2007, 09:31:15
Neser ne mjes do vendos 2 video tjera po jane pamje nga qyteti :)
ose shko shikoi vete ketu fotot ;)  http://www.galeriashqiptare.net/thumbnails-124.html
 

Foto nga Elbasani.

Nisur nga milanisti

Postimi i fundit 22-05-2007, 08:42:30
nga Berni