×

Foto Bebash, la la la... (^__*)

Vizitor · 113 · 19401

Foto Bebash, la la la... (^__*)

Vizitor · 113 · 19401

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#75 ne: 02-03-2012, 11:51:10

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#76 ne: 02-03-2012, 11:51:33

 • Postime: 12743
Mishel...............
#77 ne: 02-03-2012, 13:48:59

 • Postime: 12743
Mishel...............
#78 ne: 02-03-2012, 13:49:42
.

kam edhe une gocen me i foto kshu

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#79 ne: 02-03-2012, 16:36:49

 Keshtu isha dhe une ne moshen e ketij bebi shume nevrik :D, me kalimin e kohes u qetsuan gjerat  :P :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#80 ne: 02-03-2012, 16:39:48
puuu sa i shpif paske qene....mire qe je rrit :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#81 ne: 02-03-2012, 16:45:16
haha, kam pershtypjen se ti ishe me e shpifur  :P :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#82 ne: 02-03-2012, 16:50:00
e ke gabim ...une kam qene nje engjell i vogel.
kam qene bucko dhe me floka me kacurrela si susta

kur u rrita u bera djalli vete

po ti ske shance me me pa LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#83 ne: 02-05-2012, 21:18:53

 • Postime: 12743
Mishel...............
#84 ne: 03-05-2012, 09:14:51
my sweet angel

 • Postime: 12743
Mishel...............
#85 ne: 03-05-2012, 09:15:25
syckat e tuja o zot

 • Postime: 525
erionmuca
#86 ne: 03-05-2012, 15:17:38
Goca kjo? Marshallah! :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#87 ne: 03-05-2012, 21:15:07
kjo do behet miss jam e sigurt ....vetem se sdi llojin e missit LOL

 • Postime: 525
erionmuca
#88 ne: 03-05-2012, 21:31:20
Do i marri ne qaf robt me ato syte. :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#89 ne: 03-05-2012, 21:48:43
tashi dy mundesi ka....o do i marri me qafe ose do jete mrena e jashte bjonde....tu nejt e tu pa mo

po qe do behet i pickellonje kete jam e sigurt LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#90 ne: 04-05-2012, 13:51:15
 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#91 ne: 04-05-2012, 13:53:28
 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer
cafuné
#92 ne: 05-05-2012, 02:55:02

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#93 ne: 05-05-2012, 11:14:09

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#94 ne: 14-05-2012, 10:44:34

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#95 ne: 31-05-2012, 16:53:22

 • Postime: 12743
Mishel...............
#96 ne: 31-05-2012, 17:40:55
nani nani

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#97 ne: 02-06-2012, 19:52:09

 • Postime: 266
the king
#98 ne: 05-06-2012, 21:10:11

[/quote]

Po qan  ???

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#99 ne: 05-06-2012, 21:51:53
nani nani
Tashi mos m'thuj qe o goca jote kjo?  :)
Marshallah marshallah (ne kto raste duhet me prek hunden  :D ) me jete moj Mishel goca :)
 

Vera ne Foto

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 29-05-2020, 15:02:12
nga M A X
Foto fenomenale te bera me dron

Nisur nga InfoZRubrika Imazhe

Postimi i fundit 25-05-2020, 13:57:56
nga InfoZ
foto historike shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:55:23
nga InfoZ
foto nga librazhdi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:33:52
nga InfoZ
eligerta gjuzi foto

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:30:26
nga InfoZ