×

Foto nga Elbasani.

Foto nga Elbasani.

· 28 · 16413
milanisti
ne: 07-07-2004, 22:24:33
« Editimi i fundit: 12-12-2004, 12:48:50 nga Berni »
milanisti
#1 ne: 07-07-2004, 22:25:15
milanisti
#2 ne: 07-07-2004, 22:25:56
milanisti
#3 ne: 07-07-2004, 22:26:39
« Editimi i fundit: 07-07-2004, 23:41:03 nga milanisti »
milanisti
#4 ne: 07-07-2004, 22:27:26
milanisti
#5 ne: 07-07-2004, 22:28:03
milanisti
#6 ne: 07-07-2004, 22:28:57
milanisti
#7 ne: 07-07-2004, 22:29:45
milanisti
#8 ne: 07-07-2004, 22:30:48
milanisti
#9 ne: 07-07-2004, 22:31:41
milanisti
#10 ne: 07-07-2004, 22:32:29
milanisti
#11 ne: 07-07-2004, 22:33:18


« Editimi i fundit: 08-07-2004, 21:01:53 nga milanisti »

 • Postime: 782
ilir elb
#12 ne: 08-07-2004, 13:48:49
he mo milan mo milan mos na fut gishtin ne plage.........(mesi po pres te vij gushti dhe ika)

 • Postime: 23536
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#13 ne: 11-07-2004, 22:56:55
 <)>

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-07-2004, 22:58:08 nga M A X »

 • Postime: 23536
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#14 ne: 11-07-2004, 22:59:26
Foto e fundit jane marre nga: elbasan.netfirms.co m

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 13-07-2004, 21:17:53 nga milanisti »

 • Postime: 28
 • Gjinia: Femer
fairy
#15 ne: 09-03-2005, 08:05:17
Elbasan i bukur Elbasaaaaaaaan :pafshim :pafshim

 • Postime: 110
 • Gjinia: Femer
Alkea
#16 ne: 14-04-2005, 06:41:50
Po ndonje foto me te fundit nuk keni. Ishte zbukuruar goxha ne krahasim me sa ka qene, vecanerisht per dite vere me thane....

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#17 ne: 14-04-2005, 08:49:21
Alkea nga java tjeter do vendos un disa foto te bera para 1 jave.

 • Postime: 110
 • Gjinia: Femer
Alkea
#18 ne: 15-04-2005, 12:40:21
Faleminderit BeRni.

Jam e sigurte qe shume do kishin kenaqesi( ashtu si edhe une) te shikonin dicka me realiste.

 • Postime: 110
 • Gjinia: Femer
Alkea
#19 ne: 28-04-2005, 03:39:17
Berni thanks per fotot.


Po mamin tim pse nuk e paske fotografuar.

Ta kisha ditur i kisha thene te bente nje xhiro nga pazari. ;)Ciao....

Mireutakofshim ne EL......

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#20 ne: 17-05-2006, 10:36:03
Ketu keni disa foto fantastike nga dita e festes se fitimit te kampionatit nga Elbasani :)guest11984
#21 ne: 07-07-2006, 02:07:46
iiiiiiiiiiiiii  sa inat ka Berni qe una isha aty edhe ai jo LOL LOL LOL LOL

o zot si mu rrenqeth mishi edhe pse e kalova ate emocion ;)
po me duket vetja ne stadium perseri

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#22 ne: 21-09-2006, 13:58:31
Elbasani i Vjeter

 • Postime: 94
emiliatje
#23 ne: 15-01-2007, 02:02:24
Elbasani eshte qyteti im qe jam lere dhe jam rritur . Kam nja tre vjet qe s'kam qene ne fakt por  mua me merr malli per ate qetesi qe ka qene me pare dhe per njerezit qe une jam rritur.Brezin tim e kam fjalen. Elbasani ka pesuar nje zbrazje te madhe nga emigracioni qe te dhimbset. Te mos me keqekuptoni ju nuk kam gje me njerezit qe kane ardhur nga fshaterat perreth por une kur kam qene per here te fundit nuk shikoja shume njerez qe i njihja shume te ardhur. Kam shume qejf te vij per festen e Veres dhe te ha bollokume.ahhahaha E dua  shume Elbasanin qytetin tim te bukur dhe me mungon shume .

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#24 ne: 04-04-2007, 07:06:19
Shikoni disa foto te tjera te reja jane ber ne 2006. 

Ja pse dukeni më të bukura para pasqyrës sesa në foto

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 21-01-2020, 22:12:24
nga M A X
Foto nga vipat shqiptare

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 09-01-2020, 15:44:50
nga M A X
Topmodelet me te bukura (foto)

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 06-01-2020, 01:47:51
nga M A X
"The Moment" - Foto e vitit

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 19-10-2019, 18:50:37
nga Gjumashi
5 këshilla të shpejta se si mund të bëni foto më të bukura me kamerën e smartfonit

Nisur nga InfoZRubrika Revista Informatike

Postimi i fundit 31-10-2013, 12:50:02
nga InfoZ