×

Foto nga Saranda !

Foto nga Saranda !

· 8 · 5586

  • Postime: 27105
  • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 01-06-2007, 15:09:35

  • Postime: 1580
sorelina
#1 ne: 02-06-2007, 22:01:34
Do e pushtojme ket vit Saranden  :D

  • Postime: 855
  • Gjinia: Femer
Ami
#2 ne: 27-12-2007, 16:35:02
O Berni, po pse nuk thua se te gjitha temat e kesaj pjese te forumit i paskeni hapur me qellim publicitetin e galerise shqiptare :D :P
Se te te gjitha temat (pervec fotove te tiranes qe ishin goxha foto) keni vene nga dy tre foto koti dhe keni shtuar per me teper shkoni tek galeria...

  • Postime: 6785
  • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 27-12-2007, 17:31:08
Foto te tilla duhen vene kudo :D 
Jane te bukura dhe te terheqin per pushime  Jo per gje po i jemi versulur Kroacise  Greqise Turqise  etj dhe po harrojme qe dhe ne Shqiperi ka vende te bukura
rimonda
#4 ne: 14-09-2009, 14:26:56
foto shum te bukura si eshte vendi jan edhe fotot um ka, qen ne sarand eshte vertet qytet i bukur....

  • Postime: 215
sandrina
#5 ne: 25-02-2010, 20:39:55

  • Postime: 215
sandrina
#6 ne: 25-02-2010, 20:40:43

  • Postime: 215
sandrina
#7 ne: 25-02-2010, 20:41:28
 

Foto nga Elbasani.

Nisur nga milanisti

Postimi i fundit 22-05-2007, 08:42:30
nga Berni
Cila foto e zeristeve ne GVSH ju ka pelqyer me se shumti?

Nisur nga ProudToBeAlbanian

Postimi i fundit 29-11-2004, 21:33:15
nga ProudToBeAlbanian
Top 10 Of Foto Personale

Nisur nga ProudToBeAlbanian

Postimi i fundit 02-03-2007, 08:56:43
nga SwEeTNeSs
Foto bardh e Zi!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 10-05-2006, 10:27:00
nga tweet
Foto iluzione optike!

Nisur nga Prishtinasja

Postimi i fundit 21-11-2010, 14:28:26
nga ßåßy ღ