×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: sandrina
« ne: 25-02-2010, 20:41:28 »

Postuar nga: sandrina
« ne: 25-02-2010, 20:40:43 »

Postuar nga: sandrina
« ne: 25-02-2010, 20:39:55 »

Postuar nga: rimonda
« ne: 14-09-2009, 14:26:56 »

foto shum te bukura si eshte vendi jan edhe fotot um ka, qen ne sarand eshte vertet qytet i bukur....
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-12-2007, 17:31:08 »

Foto te tilla duhen vene kudo :D 
Jane te bukura dhe te terheqin per pushime  Jo per gje po i jemi versulur Kroacise  Greqise Turqise  etj dhe po harrojme qe dhe ne Shqiperi ka vende te bukura
Postuar nga: Ami
« ne: 27-12-2007, 16:35:02 »

O Berni, po pse nuk thua se te gjitha temat e kesaj pjese te forumit i paskeni hapur me qellim publicitetin e galerise shqiptare :D :P
Se te te gjitha temat (pervec fotove te tiranes qe ishin goxha foto) keni vene nga dy tre foto koti dhe keni shtuar per me teper shkoni tek galeria...
Postuar nga: sorelina
« ne: 02-06-2007, 22:01:34 »

Do e pushtojme ket vit Saranden  :D
Postuar nga: Berni
« ne: 01-06-2007, 15:09:35 »