×

Foto nga Shqiperia [Nga Lonely Planet]

· 2 · 741

Foto nga Shqiperia [Nga Lonely Planet]

· 2 · 741

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 02-11-2010, 10:14:44
Sic mund ta keni lexuar Shqiperia renditet #1 nder 10 destinacionet turistike boterore qe Lonely Planet keshillon per vitin 2011.
Lonely Planet eshte guida me e madhe per turizem dhe pushime ne bote.
Ja disa foto qe Lonely Planet ka per Shqiperine ne sitin zyrtar.

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#1 ne: 18-08-2012, 23:32:05
Shqiperia ime :(

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super