×

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

· 1422 · 47446

 • Postime: 474
ness uno
#1400 ne: 04-12-2013, 22:36:39

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1401 ne: 13-12-2013, 13:50:42

 • Postime: 474
ness uno
#1402 ne: 13-12-2013, 13:55:06

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1403 ne: 13-12-2013, 13:55:50
prandaj  e vura te kullosnje syte :P

 • Postime: 474
ness uno
#1404 ne: 13-12-2013, 14:00:44
prandaj  e vura te kullosnje syte :P
thnx, njeriu duhet te kullose gjithmone e kudo se pastaj cu pa :P

 • Postime: 474
ness uno
#1405 ne: 13-12-2013, 14:01:09

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1406 ne: 13-12-2013, 14:03:00
thnx, njeriu duhet te kullose gjithmone e kudo se pastaj cu pa :P

si uji qe qelbet po ndenji ne nje vend....ekzakt

 • Postime: 474
ness uno
#1407 ne: 13-12-2013, 14:07:10
si uji qe qelbet po ndenji ne nje vend....ekzakt
jo, si lumi qe vershon e merr me vete shume gjera ne shtratin e tij ;)

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1408 ne: 13-12-2013, 14:10:18

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1409 ne: 13-12-2013, 14:14:53
kompliksiteti lindi tek njeriu qe kur microsoft futi ne fuksion PhotoShop

microsofti qe apo nai katnar tjeter?

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1410 ne: 13-12-2013, 14:24:25
Ku o ky mi ti bej i fotoshop rudhave  :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1411 ne: 13-12-2013, 14:26:57
ne PC te dalshin syte kallup hahahahha

ose merr shkarko nga Next i program dhe boji fotot me lekure te tendosme....a sa bukur aaa

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1412 ne: 13-12-2013, 14:29:21
hahahaa.rrofsh se me duhet per CV..me ket rast marr edhe veten me gajret  :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1413 ne: 13-12-2013, 14:30:24
hahahaa.rrofsh se me duhet per CV..me ket rast marr edhe veten me gajret  :P

ke nje "Instabeaty"...download dhe boji fotot super seksi

te garanton i surrat te terheq...por jo bukuri..qe te jemi te qarte

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1414 ne: 13-12-2013, 14:36:11
ta provoj iher te rrej veten

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1415 ne: 13-12-2013, 14:37:40
rreje rreje.....ca kane ato me shume se ti

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1416 ne: 13-12-2013, 14:42:27
asigjo mi.. :D..vetem te gjatsia ma kalojn  :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1417 ne: 13-12-2013, 14:55:11
e mi mire se taka kane me shume se shale

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1418 ne: 13-12-2013, 16:27:22

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1419 ne: 24-12-2013, 00:07:49

 • Postime: 474
ness uno
#1420 ne: 24-12-2013, 16:55:47

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#1421 ne: 26-12-2013, 13:03:54
 

Fotot e vendosura ne Galeri

Nisur nga crazy

Postimi i fundit 03-04-2006, 23:27:11
nga Gjumashi
Fotot që duken si piktura

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 07-01-2012, 10:07:10
nga TATU