×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Dora
« ne: 26-12-2013, 13:03:54 »

Postuar nga: ness uno
« ne: 24-12-2013, 16:55:47 »

Postuar nga: dreamm
« ne: 24-12-2013, 00:07:49 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 13-12-2013, 16:27:22 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 13-12-2013, 14:55:11 »

e mi mire se taka kane me shume se shale
Postuar nga: flutur
« ne: 13-12-2013, 14:42:27 »

asigjo mi.. :D..vetem te gjatsia ma kalojn  :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 13-12-2013, 14:37:40 »

rreje rreje.....ca kane ato me shume se ti
Postuar nga: flutur
« ne: 13-12-2013, 14:36:11 »

ta provoj iher te rrej veten
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 13-12-2013, 14:30:24 »

hahahaa.rrofsh se me duhet per CV..me ket rast marr edhe veten me gajret  :P

ke nje "Instabeaty"...download dhe boji fotot super seksi

te garanton i surrat te terheq...por jo bukuri..qe te jemi te qarte
Postuar nga: flutur
« ne: 13-12-2013, 14:29:21 »

hahahaa.rrofsh se me duhet per CV..me ket rast marr edhe veten me gajret  :P