×

Gruaja e mbuluar me tatuazhe

Gruaja e mbuluar me tatuazhe

· 4 · 689

  • Postime: 22778
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 28-07-2011, 14:51:29
Një nënë britanike “festoi” divorcin e saj duke bërë tatuazhe në të gjithë trupin, nga koka deri tek këmbët.
41-vjeçarja Jacqui Moore ka kaluar tetë vitet e fundit të jetës së saj, që nga koha kur është divorcuar, duke u “vizatuar” pikërisht nga i dashuri i saj i ri, Andreas Moore.

“Kur u divorcova, shkova të bëja një tatuazh që do të simbolizonte lirinë time. Aty takova Andreas dhe nisi një dashuri e re. Që nga ajo kohë, ai më ka mbushur trupin me tatuazhe”, shprehet Jacqui.

“Shumë njerëz më trajtojnë ndryshe, madje ka edhe nga ata që më thonë se dukem e neveritshme. Por, unë jam krenare për trupin tim sepse e shikoj si një vepër arti”, thekson nëna e dy fëmijëve. /top channel

  • Postime: 2848
  • Gjinia: Femer
+ERELA+
#1 ne: 29-07-2011, 10:14:48
it's her choise :P

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2 ne: 29-07-2011, 17:28:59
Shpifff

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
dreamm
#3 ne: 01-04-2012, 22:20:17
Por, unë jam krenare për trupin tim sepse e shikoj si një vepër arti”, thekson nëna e dy fëmijëve. /top channel

...ama art. :D