×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: dreamm
« ne: 01-04-2012, 22:20:17 »

Por, unë jam krenare për trupin tim sepse e shikoj si një vepër arti”, thekson nëna e dy fëmijëve. /top channel

...ama art. :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 29-07-2011, 17:28:59 »

Shpifff
Postuar nga: +ERELA+
« ne: 29-07-2011, 10:14:48 »

it's her choise :P
Postuar nga: M A X
« ne: 28-07-2011, 14:51:29 »

Një nënë britanike “festoi” divorcin e saj duke bërë tatuazhe në të gjithë trupin, nga koka deri tek këmbët.
41-vjeçarja Jacqui Moore ka kaluar tetë vitet e fundit të jetës së saj, që nga koha kur është divorcuar, duke u “vizatuar” pikërisht nga i dashuri i saj i ri, Andreas Moore.

“Kur u divorcova, shkova të bëja një tatuazh që do të simbolizonte lirinë time. Aty takova Andreas dhe nisi një dashuri e re. Që nga ajo kohë, ai më ka mbushur trupin me tatuazhe”, shprehet Jacqui.

“Shumë njerëz më trajtojnë ndryshe, madje ka edhe nga ata që më thonë se dukem e neveritshme. Por, unë jam krenare për trupin tim sepse e shikoj si një vepër arti”, thekson nëna e dy fëmijëve. /top channel