×

He, keni mall apo nuk e njihni

He, keni mall apo nuk e njihni

· 11 · 1375

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
ne: 21-05-2010, 12:28:31
 :D :D :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 21-05-2010, 12:43:23
Personalisht nuk e kam zene gjalle une kete..por me kane folur per te.. :D

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
Boreas
#2 ne: 21-05-2010, 22:54:13
mos me thuaj qe eshte Xhafa ai me xhaxhin :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 23-05-2010, 22:43:48
Vallaj Xhafen nuk e njoh :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#4 ne: 23-05-2010, 22:49:49
Fatmir Xhafa i PS moj

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#5 ne: 01-06-2010, 19:35:09
Fatmir Xhafa i PS moj

Hic nuk me vajti mendja  :D

Po te bukur e kemi pasur udheheqesin  :D

 • Postime: 215
sandrina
#6 ne: 02-06-2010, 10:40:25
ja dhe nje foto  :D :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7 ne: 08-06-2010, 16:49:54
 :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#8 ne: 14-09-2010, 16:34:29
Fatmir Xhafa i PS moj
Ai eshte me duket... LOL paska qen cun king... ahahaha, ca teme...Gju me gju me popullin! :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#9 ne: 22-09-2010, 22:27:44
Mos me thuaj qe ai me shokun Enver eshte Xha Milo ne kohe te vet :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#10 ne: 14-11-2013, 23:37:56
.....epike