×

Krokodili ia kafshon kokën trajnerit gjatë një shfaqjeje (VIDEO)

Krokodili ia kafshon kokën trajnerit gjatë një shfaqjeje (VIDEO)

· 3 · 222

  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
ne: 26-07-2013, 14:30:57
Crocodile's Bite

Incidenti ndodhi në një fermë të krokodilëve në Tajlandë, kur, gjatë një shfaqjeje për turistë trajneri e shtyu kokën e tij në nofullat e një kafshe të madhe. Vetëm fati ka bërë që trajneri të pësojë vetëm gërvishtjeMezi i shpëtoi tragjedisë! Krokodili, në vendin e njohur turistik në Tajlandë ka kafshuar trajnerin e tij Parvit Subi (27) për kokë, por djali ka mbetur gjallë.Incidenti ndodhi në një fermë të krokodilëve në Samut Prakan, kur gjatë një performance për turistët Subija vuri kokën në nofullat e një kafshe të madhe. Krokodil ka kafshuar trajnerin i cili me një reagim rrufe nxori kokën e tij dhe mbeti gjallë. Trajneri kaloi me lëndime në fytyrë dhe qafë.Uten Jangprapakorn, pronar i fermës së krokodilëve dhe kopshtit zoologjik , tha se Parviti ka më shumë se 8 vite përvojë në trajtimin me këto krijesa, por ky është incidenti i parë që ai kishte.“Një incident i tillë kurrë nuk kishte ndodhur gjatë shfaqjes. Gjithmonë paralajmërojmë vizitorëve të jenë të kujdesshëm, por incidenti me trajner kurrë nuk ka ndodhur – tha Utena./LajmeFlash.net/

  • Postime: 12738
Mishel...............
#1 ne: 26-07-2013, 15:35:43
.“Një incident i tillë kurrë nuk kishte ndodhur gjatë shfaqjes. Gjithmonë paralajmërojmë vizitorëve të jenë të kujdesshëm, por incidenti me trajner kurrë nuk ka ndodhur – tha Utena


hahahahaha

  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#2 ne: 26-07-2013, 17:08:26
.“Një incident i tillë kurrë nuk kishte ndodhur gjatë shfaqjes. Gjithmonë paralajmërojmë vizitorëve të jenë të kujdesshëm, por incidenti me trajner kurrë nuk ka ndodhur – tha Utena


hahahahaha

Une pasi e pashe po pyesja si mund t´u zihet bese zvarranikeve? Sigurisht qe eshte per te qeshur  :perqafim