×

Nderkohe rosat gjermane...

Nderkohe rosat gjermane...

· 6 · 289

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 03-04-2019, 16:17:47

  • Postime: 7049
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 04-04-2019, 08:54:17
Kot nuk preferohet kaq shumë Deutschland 😂

  • Postime: 12743
Mishel...............
#2 ne: 04-04-2019, 09:06:27
Ne fakt me aq sa kam vizitu , ske cte thuash ....te kenoqet shpirti

edhe pse i vetmi gjermon qe mu qas me shau , who cares :P

  • Postime: 7049
  • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 04-04-2019, 09:18:39
Kush te shan ty moj 😂😂
Eh cme kujtove 😄
E mu me ka share nje plake ketu ...une me njonin gush me gush...ajo me tha mu...Kurve 😂😂😂 e kujt mua 😂😂😂

  • Postime: 12743
Mishel...............
#4 ne: 04-04-2019, 09:51:22
ahahahahhaha a jo jo sme shau kshu mi , se une isha vetem :P

hudha bishtin e cigares ne toke , mu versul tjetri apo nuk ishte si peshk barbun :P

E kur te vij ajo Capkenja  e nga larg me thoshte - he mi po te gjunte
I thashe ky me kerdiu ca me gjujti LOL

Dhe me kish thene , vini ju te huajt e na beni pis qytetin :( plehra ...trotuari plot me bishta cigares , ajo imja ja beri pis LOL

  • Postime: 7049
  • Gjinia: Femer
erlehta
#5 ne: 04-04-2019, 15:51:13
😂😂😂😂😂😂
Dhe bishtat e tjere te huajt i kishin hudh 😂😂😂