×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 04-04-2019, 15:51:13 »

😂😂😂😂😂😂
Dhe bishtat e tjere te huajt i kishin hudh 😂😂😂
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 04-04-2019, 09:51:22 »

ahahahahhaha a jo jo sme shau kshu mi , se une isha vetem :P

hudha bishtin e cigares ne toke , mu versul tjetri apo nuk ishte si peshk barbun :P

E kur te vij ajo Capkenja  e nga larg me thoshte - he mi po te gjunte
I thashe ky me kerdiu ca me gjujti LOL

Dhe me kish thene , vini ju te huajt e na beni pis qytetin :( plehra ...trotuari plot me bishta cigares , ajo imja ja beri pis LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 04-04-2019, 09:18:39 »

Kush te shan ty moj 😂😂
Eh cme kujtove 😄
E mu me ka share nje plake ketu ...une me njonin gush me gush...ajo me tha mu...Kurve 😂😂😂 e kujt mua 😂😂😂
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 04-04-2019, 09:06:27 »

Ne fakt me aq sa kam vizitu , ske cte thuash ....te kenoqet shpirti

edhe pse i vetmi gjermon qe mu qas me shau , who cares :P
Postuar nga: erlehta
« ne: 04-04-2019, 08:54:17 »

Kot nuk preferohet kaq shumë Deutschland 😂
Postuar nga: M A X
« ne: 03-04-2019, 16:17:47 »