×

Ndjenja e momentit me nje foto.

Ndjenja e momentit me nje foto.

· 1563 · 46237

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#1275 ne: 21-08-2012, 22:22:27

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1276 ne: 22-08-2012, 15:46:46

 • Postime: 1283
Pasion
#1277 ne: 22-08-2012, 19:50:51

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#1278 ne: 22-08-2012, 23:22:30

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1279 ne: 23-08-2012, 10:14:38
vdis

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer
cafuné
#1280 ne: 25-08-2012, 15:58:04

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#1281 ne: 26-08-2012, 01:18:10

 • Postime: 1749
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1282 ne: 26-08-2012, 14:44:54


 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1283 ne: 26-08-2012, 23:26:23
dada  :perqafim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1284 ne: 26-08-2012, 23:26:34
Gerti1
#1285 ne: 27-08-2012, 21:49:41

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1286 ne: 28-08-2012, 13:56:24
..........

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1287 ne: 28-08-2012, 14:26:55
per ty mi

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer
cafuné
#1288 ne: 28-08-2012, 14:29:00
Gerti1
#1289 ne: 28-08-2012, 15:29:26


Kjo fotoja ketu me ben te qesh si femije i lumtur. Sikur me gudulis njeri dhe un qesh si idiot dhe ndjej nji lumturi pafajsore. Ne ket moment me hyn nji virus ne kompjuter nga kjo fotoja dhe ma dhjet lumturine.
Gerti1
#1290 ne: 28-08-2012, 15:34:39
Pikerisht Obi. Edhe un. Edhe un kapem ndonjehere papritur dhe me kapin me duar ne breke duke prekur veten.
Edhe une.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1291 ne: 28-08-2012, 15:57:14

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer
cafuné
#1292 ne: 29-08-2012, 00:25:02
RootlessTree
#1293 ne: 29-08-2012, 01:01:25

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#1294 ne: 29-08-2012, 01:16:35
RootlessTree
#1295 ne: 29-08-2012, 01:20:32
Na sajo nei ven nvalixhe amor. :D

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer
cafuné
#1296 ne: 29-08-2012, 01:43:14

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#1297 ne: 29-08-2012, 01:45:31
RootlessTree
#1298 ne: 29-08-2012, 01:51:55
:O
ca ideje goca huj. Rrini ju ktu tu postu. :P

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#1299 ne: 29-08-2012, 01:53:46
:)



Fantastike! Kte do thoja dhe une: pergjigje qe te le me goj hapur  :)
 

Ndjenja e momentit me emoji

Nisur nga M A XRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 27-02-2020, 07:21:55
nga erlehta
Ndjenja e momentit me nji video

Nisur nga erionmucaRubrika Imazhe

Postimi i fundit 12-10-2012, 23:42:46
nga Mishel...............
Truri, vijnë pamjet e para pa ndjenja

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 14-06-2011, 17:03:03
nga M A X
Moçka pa ndjenja në spital

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 26-04-2011, 12:50:03
nga SportNews
Shes Ndjenja.com

Nisur nga erNisRubrika Tregu Webmasterave

Postimi i fundit 18-04-2011, 21:56:30
nga erNis