×

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 2847

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 2847

 • Postime: 525
erionmuca
ne: 24-04-2012, 15:44:23
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#1 ne: 24-04-2012, 15:45:52
LOL o ti vdeksh ishalla LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#2 ne: 24-04-2012, 15:47:19
Do vish me mu partizane ti enderrimtare?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#3 ne: 03-05-2012, 20:26:05
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#4 ne: 03-05-2012, 20:26:42
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525

 • Postime: 525
erionmuca
#6 ne: 03-05-2012, 20:31:07
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#7 ne: 04-05-2012, 09:45:23
Posht Sali Berisha...21 janari...

dhe me e keqja eshte se po arkivohen te gjitha ceshtjet nje e nga nje ....21 Janari eshte turpi i Shqiptarve.....edhe ata opozitaret e ndyre rrine e bejne sehir...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#8 ne: 04-05-2012, 15:30:12
Pa drejtesi nuk do ket qetesi ti Mishel.
Po nuk iken ne burg nja 200 veta, nuk mund te eci para ai popull sikur nuk ka ndodhur gje.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#9 ne: 04-05-2012, 15:33:26
Pa drejtesi nuk do ket qetesi ti Mishel.
Po nuk iken ne burg nja 200 veta, nuk mund te eci para ai popull sikur nuk ka ndodhur gje.

kur do ndodhi???? thua do ndodhi ndonjehere?? une skam as besim dhe as deshire me te degjoj keta plehra...me mire futem ketu e bej qyfyre sesa te lexoj apo shoh si ngrefosen plehrat e politikes shqiptare dhe duart i kane gjithe gjak njerezish te pafajshem....kjo dhemb
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#10 ne: 04-05-2012, 15:36:58
Sa her ka dal Sala ne TV sot? Edhe Enver Hoxha nuk dilte kaq shpesh. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#11 ne: 04-05-2012, 15:39:04
Sa her ka dal Sala ne TV sot? Edhe Enver Hoxha nuk dilte kaq shpesh. :)

po ku dilte enveri o njeri.....TVSH fillonte ne 6 mbasdite e deri ne 22.00 kishte TVSH....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#12 ne: 04-05-2012, 15:42:26
Kur hypen maloku ne kale, vetem me plumb zbritet. Ket e kan thon Namik Hoti!
Ose kur e pysin "Si i shpjegon keto fotot me bllokmenet e vjeter". Un kam dal shum bukur aty - thot Sala.
Ore un nuk te pyta ate - i thot gazetari.
po prit se aty do dal - i thot Sala dhe kalon ne teme tjeter per rritjen ekonomike te vendit.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#13 ne: 04-05-2012, 15:48:57
Kur hypen maloku ne kale, vetem me plumb zbritet. Ket e kan thon Namik Hoti!
Ose kur e pysin "Si i shpjegon keto fotot me bllokmenet e vjeter". Un kam dal shum bukur aty - thot Sala.
Ore un nuk te pyta ate - i thot gazetari.
po prit se aty do dal - i thot Sala dhe kalon ne teme tjeter per rritjen ekonomike te vendit.

epo per ate i duhet heq kapelja se tregon qe eshte picke dhie....jo si keta peshqit e tjere....

mjere ne thuaj pa ju andej e keni ne rregull me obamat e bushat
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#14 ne: 04-05-2012, 15:51:35
Bushi ngaqe ishte malok nga Teksasi dilte shpesh ne televizor (se kan nji sindrome keta maloket, i pelqen shume vetja) por ket Obamen rrall her e shofim. Po te pakten ne Amerik 8 vjet mund ta shofesh nji malok ne pushtet.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#15 ne: 04-05-2012, 15:52:46
Bushi ngaqe ishte malok nga Teksasi dilte shpesh ne televizor (se kan nji sindrome keta maloket, i pelqen shume vetja) por ket Obamen rrall her e shofim. Po te pakten ne Amerik 8 vjet mund ta shofesh nji malok ne pushtet.

kurse ketu po deshe e shef qe kur lind e deri vdes...qe vdekshin te gjithe keta
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#16 ne: 04-05-2012, 22:21:16
Ken Block Gymkhana Practice

Coje direkt ke minuta 3:05.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#17 ne: 07-05-2012, 22:55:58
Guns N' Roses - Welcome To The Jungle
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer
cafuné
#18 ne: 07-05-2012, 22:58:12
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#19 ne: 08-05-2012, 09:32:34
Ken Block Gymkhana Practice

Coje direkt ke minuta 3:05.

me hapi barkun......po te kisha qene do kisha vdek pa nje pa dy LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#20 ne: 15-05-2012, 20:59:53
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#21 ne: 21-05-2012, 16:02:19
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#22 ne: 27-05-2012, 20:56:19
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#24 ne: 04-06-2012, 21:13:30
Jake & Neytiri - Before the dawn
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super