×

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 2837

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 2837
Gerti1
#25 ne: 12-06-2012, 20:02:50
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#26 ne: 14-06-2012, 19:32:06
Twisted Sister - We're Not Gonna Take It
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#27 ne: 14-06-2012, 19:34:30
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#28 ne: 15-06-2012, 02:23:17
Parole sante: VAFFANCULO!

marco masini - vaffanculo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#29 ne: 19-06-2012, 19:56:58
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#30 ne: 21-06-2012, 06:59:50
PEOPLE ARE AWESOME (DON'S VERSION)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#31 ne: 21-06-2012, 09:44:27
nuk e kam idene se ca ndjesie te jep te jesh atje ne maj te qiellit....dhe te leshohesh poshte.

Por do doja shume ta provoja edhe pse kam probleme me boshllekun qe krijon qendrimi pezull ne ajer
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#32 ne: 21-06-2012, 20:17:55
Momenti me i bukur eshte kur je pezull Zero-G-Force. Psh ne indoor sky-diving e rrit shpejtesine e eres ai robi dhe ti ndrihesh siper me shpejtesi dhe ne momentin qe shtyhesh me shpjetesi siper ai robi e ul shpejtesine e eres dhe ti per inerci iken dhe pak siper dhe pastaj bie poshte. Ai momenti para se te bish eshte me i bukur sepse je pezull.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#33 ne: 21-06-2012, 20:50:52
me kaq detaje sa ma shpjegove sdo marr kurre guximin ta provoj...hudhu Gerto se une po rri mrena ne avion
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#34 ne: 25-06-2012, 21:58:29
Ahhhh a quiet family day in the backyard

Girl in a Bikini Shooting Suppressed Sub Machine Gun M11/9
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#35 ne: 26-06-2012, 09:02:10
sa te qeshme te dhime kjo LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#36 ne: 26-06-2012, 16:12:25
Me e dhimja eshte qe ka vene kufje nderkohe qe automatikun e ka me silenciator.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#37 ne: 26-06-2012, 16:33:07
po zhurme degjohej gjithsesi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#39 ne: 05-07-2012, 17:54:07
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#40 ne: 05-07-2012, 19:55:49
Gerto, dil nga kjo tema se eshte e erionit! :-[

Thuji nanji administratori te me perjashtoj.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#41 ne: 05-07-2012, 20:01:34
Je gje admin ti? Jo. Ca do ketu atehere?
Apo je nga ata deshmitaret e Jehovait dhe ke ardh me me shpetu mu?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#42 ne: 05-07-2012, 20:06:34
Un jam Ortodoks dhe ju do digjeni ne ferr te gjith. Largohu nga shtepia ime.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#43 ne: 05-07-2012, 20:08:51
Djall femer ! Largohu nga shpia ime.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#44 ne: 05-07-2012, 20:12:01
Cfare jane keto llafe qe perdor o djall femer ! Zhduku qe ketu ne emer te Atit, Birit dhe Shpirtit te Shenjte.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#45 ne: 05-07-2012, 20:16:18
Ti do digjesh ne ferr, por atehere do jet shume vone per te kerkuar falje.
Ik shpejt ne manastir dhe behu murgeshe.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#46 ne: 05-07-2012, 20:17:54
Tani merre kryqin dhe fute ne mes te shaleve.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#47 ne: 11-07-2012, 17:56:46
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#48 ne: 03-08-2012, 20:12:35
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#49 ne: 08-08-2012, 14:02:48
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super