×

Ndjenja e momentit me nji video

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 3500
Gerti1
#50 ne: 08-08-2012, 16:28:38
Kush ve bast qe kjo ne ket moment nuk ka kaq as tape as e drogume.
Ka qen esell fare dhe e ka kap nji moment merzitje.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#51 ne: 08-08-2012, 16:29:24
une them qe asaj i ka i derro dielli ne koke qe edhe i cike do e conte per zocka
Gerti1
#52 ne: 09-08-2012, 20:34:46

 • Postime: 12743
Mishel...............
#53 ne: 10-08-2012, 08:18:00
Bored Animator


ashtu si ai robi e maj edhe ue stilolapsin....LOL
RootlessTree
#54 ne: 10-08-2012, 21:35:35
Asaf Avidan & the Mojos - One Day - Reckoning Song (Wankelmut Remix) (Video)
Gerti1
#55 ne: 29-08-2012, 17:39:53
ca ju punon kembeve ky robi, ve bast se asnji nga meshkujt ketu se ben dot te njejten gje per kaq minuta  :P

Lord of the Dance - Warriors HD


Kete jo vetem qe asnji nga ne ketu nuk e ben, por jan me gishta ata qe bejne kshu gjonash. Ne psh jena 8 - 9 ore ne pune, ata jan 8-9 ore ne stervitje.
Nji gje tjeter qe nenvlehtesohet shume eshte Unazat ne lojrat Olimpike. Meshkujt qe e bejne ate, jane meshkujt me te pergatitur fizikisht ne bote. Pasi c'do muskul i vogel ne trup eshte i vene ne pune per te kryer akrobacite qe bejne ne Unaza.
Sterviten 10 ore ne dite, 7 dit ne jav. Dmth per ket gje jetojne dhe bejne gjera spektakolare.

Peaceful Warrior - Finale

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#56 ne: 29-08-2012, 17:47:26
hahaa e di e di, e thashe per gallate me shume  :)

Gerti1
#57 ne: 31-08-2012, 20:55:36
Tani merre kryqin dhe fute ne mes te shaleve.

Sa gabim bej qe nuk i hedh disa ide ne leter un. Do isha bere milioner dhe pastaj do isha kthyer ne consumer whore.
http://news.asiaone.com/News/Latest%2BNews/Showbiz/Story/A1Story20120831-368927.html

She becomes obsessive in her faith, whipping herself in front of an image of Christ and in one particularly provocative scene masturbating with a crucifix.
Gerti1
#58 ne: 01-09-2012, 04:07:25
Ti do ishe ne Hollywood sigurisht, dhe do kishe Brad Pitt te dashur.
Gerti1
#59 ne: 04-09-2012, 03:04:32
Obi, c'kemi? Kur do na besh nai vizite anej nga shpia?
Gerti1
#60 ne: 12-09-2012, 17:27:21
Gerti1
#61 ne: 12-09-2012, 17:27:58
Gerti1
#62 ne: 12-09-2012, 17:43:38

 • Postime: 12743

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#64 ne: 13-09-2012, 12:39:16

 • Postime: 12743
Mishel...............
#65 ne: 08-10-2012, 21:09:02
Vodafone DayPass


fiksim fare
Gerti1
#66 ne: 12-10-2012, 21:56:13
Kjo video duhet te vihet ne fillim te kesaj faqes.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#67 ne: 12-10-2012, 23:15:30
ore ca ka kjo video qe jane fiksu mileti kshu
Gerti1
#68 ne: 12-10-2012, 23:16:56
Ka lidhje me ate ti Shej "Un e ftoj per kafe, ajo do me u martu".


FATUREN !

LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#69 ne: 12-10-2012, 23:18:55
shej fiksohu e ti e je ok.....njef shume qe  jane fiksu meqe rra llafi

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#70 ne: 12-10-2012, 23:19:15
si jane bo keto femnat e sotme Gerto shnet ju thu hajd martohena bashke te thone direkt lol
Gerti1
#71 ne: 12-10-2012, 23:19:52
*fap hudhet ne det ai*

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#72 ne: 12-10-2012, 23:20:16

 • Postime: 12743
Mishel...............
#73 ne: 12-10-2012, 23:20:52
dhe fiksimi  im fap  bohet kolektiv
Gerti1
#74 ne: 12-10-2012, 23:21:08
 

Ndjenja e momentit me emoji

Nisur nga M A XRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 27-02-2020, 07:21:55
nga erlehta
Truri, vijnë pamjet e para pa ndjenja

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 14-06-2011, 17:03:03
nga M A X
Moçka pa ndjenja në spital

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 26-04-2011, 12:50:03
nga SportNews
Shes Ndjenja.com

Nisur nga erNisRubrika Tregu Webmasterave

Postimi i fundit 18-04-2011, 21:56:30
nga erNis
Ndjenja.com - Versioni i ri.

Nisur nga erNisRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 20-11-2010, 16:48:26
nga Dardan.