×

Ndjenja e momentit me nji video

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 2943

 • Postime: 12738
Mishel...............
#75 ne: 12-10-2012, 23:23:44
zotin cel vune mi ....le nam

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#76 ne: 12-10-2012, 23:25:43
e mire pra shif ket tjetren , ndryshoni jeten tuaj :D

Vodafone Albania Spot
Gerti1
#77 ne: 12-10-2012, 23:28:26
Zt. Cel ishte me i bukur.
:)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#78 ne: 12-10-2012, 23:28:32
nuk o puna me pa gjithe spotet e munshme po vetem ato qe te percjellin ndjenja

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#79 ne: 12-10-2012, 23:30:17
mu te gjitha keto me percjellin ndjenja  :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#80 ne: 12-10-2012, 23:31:42
bravo te qiofte....pres te me marresh

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#81 ne: 12-10-2012, 23:32:36
po e kena lene per neser apo ke pune

 • Postime: 12738
Mishel...............
#82 ne: 12-10-2012, 23:36:16
po kam pune paradite. nga dreka do jem nga lagjja jote deri ne darke. nigjohemi. naten

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#83 ne: 12-10-2012, 23:36:41
naten shifemi neser pra

 • Postime: 12738
Mishel...............
#84 ne: 12-10-2012, 23:38:52
merre dhe  ket gertin me vete.....tna  paguj faturen loool

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#85 ne: 12-10-2012, 23:40:19
jo se hudhet ke liqeni i farkes pastaj hahahahaa
Gerti1
#86 ne: 12-10-2012, 23:40:41
LOL.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#87 ne: 12-10-2012, 23:42:46
qeka pemtbym dmth