×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 12-10-2012, 23:42:46 »

qeka pemtbym dmth
Postuar nga: Gerti1
« ne: 12-10-2012, 23:40:41 »

LOL.
Postuar nga: Shej
« ne: 12-10-2012, 23:40:19 »

jo se hudhet ke liqeni i farkes pastaj hahahahaa
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 12-10-2012, 23:38:52 »

merre dhe  ket gertin me vete.....tna  paguj faturen loool
Postuar nga: Shej
« ne: 12-10-2012, 23:36:41 »

naten shifemi neser pra
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 12-10-2012, 23:36:16 »

po kam pune paradite. nga dreka do jem nga lagjja jote deri ne darke. nigjohemi. naten
Postuar nga: Shej
« ne: 12-10-2012, 23:32:36 »

po e kena lene per neser apo ke pune
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 12-10-2012, 23:31:42 »

bravo te qiofte....pres te me marresh
Postuar nga: Shej
« ne: 12-10-2012, 23:30:17 »

mu te gjitha keto me percjellin ndjenja  :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 12-10-2012, 23:28:32 »

nuk o puna me pa gjithe spotet e munshme po vetem ato qe te percjellin ndjenja