×

Nje fotografi

Nje fotografi

· 57 · 6135

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 12-06-2019, 11:54:36
Proteste ne Hong Kong.
 


PS: @lulbasha, kshu behen protestat :d

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 13-06-2019, 08:22:04
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 13-06-2019, 08:23:08
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 15-06-2019, 14:53:46
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 15-06-2019, 23:48:15
 :D
 

Thone qe nuk eshte ne Shqiperi

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 15-06-2019, 23:49:36
LOL
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 16-06-2019, 12:53:57
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 18-06-2019, 00:21:39
Perendim dielli ne Tirane

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 21-06-2019, 20:49:48
 

American Girl in Italy, Florence, 1951

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#9 ne: 21-06-2019, 20:56:56
 [ Invalid Attachment ]  
American Girl in Italy, Florence, 1951
Si jane rreshtu tere llapistat... LOL LOL

Tani nje fjale padashje te thuash quhet sexual harassment LOL LOL  dhe hyn tek lista e sex offender e nuk del me. :D :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#10 ne: 21-06-2019, 20:59:43
 

 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#11 ne: 21-06-2019, 21:01:14
@SteriOtipi B  Sa lexova tani qe ajo Foto eshte teresisht reale dhe jo staged. hmmmmm: :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#12 ne: 21-06-2019, 21:08:56
@SteriOtipi B  Sa lexova tani qe ajo Foto eshte teresisht reale dhe jo staged. hmmmmm: :D
E di se e kam pare ne nje muze ketu ku jam dhe kur tha ciceroni qe eshte foto reale dhe jo e sajdisur te tere ja plasem gazit, :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#13 ne: 21-06-2019, 21:14:27
E di se e kam pare ne nje muze ketu ku jam dhe kur tha ciceroni qe eshte foto reale dhe jo e sajdisur te tere ja plasem gazit, :D
Pikerisht. Te The Economist ishte nje artikull dhe e permendte qe fillimisht ia kishin shenuar si foto te pregatitur.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#14 ne: 21-06-2019, 21:40:29
  ^o)
 : • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#15 ne: 21-06-2019, 21:59:58
Diku ne Tailande
 

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#16 ne: 22-06-2019, 09:22:31

 • Postime: 224
Passion
#17 ne: 22-06-2019, 09:39:53
Barbare specie njeriu. :(
Krim!

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#18 ne: 22-06-2019, 23:20:44
 Mund të duash vendin tënd, pa dashur qeverinë tuaje.

« Editimi i fundit: 22-06-2019, 23:30:38 nga M A X »

 • Postime: 4261
Charlie
#19 ne: 22-06-2019, 23:47:46
E shkrepur para ca oreve :D

 
« Editimi i fundit: 22-06-2019, 23:49:14 nga M A X »

 • Postime: 4261
Charlie
#20 ne: 23-06-2019, 00:08:49
Prishtina nga nje kend tjeter :D
 

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#21 ne: 29-06-2019, 23:53:07
 :D :D :D
Te pakten kasken e ka vene. Diku ne Gjermani kjo pamje e paharrueshme  :P
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#22 ne: 07-07-2019, 01:26:06
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#23 ne: 09-07-2019, 22:25:59
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#24 ne: 24-09-2019, 14:27:30
 


 

Shqiperia turistike - fotografi te ndryshme

Nisur nga ΩμέγαRubrika Udhetime / Pushime

Postimi i fundit 15-05-2020, 23:34:44
nga M A X
Fotografi ushqimesh qe te....

Nisur nga ΩμέγαRubrika Tryeza

Postimi i fundit 15-02-2020, 06:24:42
nga erlehta
Fotografi Gif

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 17-01-2020, 16:51:04
nga M A X
Fotografi nga shtete te ndryshme

Nisur nga KontinentiRubrika Imazhe

Postimi i fundit 10-10-2012, 17:58:26
nga Kontinenti
Fotografi ne levizje

Nisur nga ZaraRubrika Artet e Bukura

Postimi i fundit 07-10-2011, 13:32:58
nga Mishel...............