×

Perpunime fotosh te anetareve.

Perpunime fotosh te anetareve.

· 162 · 4628

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#25 ne: 14-10-2012, 15:11:51
Ezana x6
Kjo duhet klikuar.

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#26 ne: 14-10-2012, 15:28:40
Ezana x7

Kjo foto e Ezanes, eshte nje nder fotot me artistike qe kam pare, jo vetem ne kete forum por edhe ne vende te tjera. Interpretimi i kesaj fotoje, mund te kerkoje me shume se 10 faqe. Nje lume i madh ndjenjash dhe nje fantazi pa mbarim qendron ne kete pamje. E bera ne kete forme, per te dhene te kuptohet se do isha i gatshem ta beja kopertine libri, ne qoftese ndonje autor do ta kerkonte, natyrisht me lejen e Ezanes. Fotografia ka lidhje vetem me castin, dhe po nuk u gjet ky cast, fotografia deshton. Ne kete foto, casti eshte me se i gjetur, apo per kete foto nuk ka cast te dyte, ai qe ishte u fiksua ne leter. Per kete arsye kjo foto eshte e pa perseritshme.
Nuk e di, a e di Ezana se sa art ka ne foton e saj ? Ndoshta i ka shkare dora atij qe ka shkrepur aparatin, por nje gje eshte e sigurte, kjo foto ka vlera artistike te nivelit shume te larte.

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#27 ne: 14-10-2012, 23:27:30
Englishbee 1x

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#28 ne: 14-10-2012, 23:28:08
Englishbee 2x

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#29 ne: 14-10-2012, 23:28:41
Englishbee 3x

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#30 ne: 14-10-2012, 23:45:58
Gjej ndonje te Misss o Kontinent :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#31 ne: 15-10-2012, 15:14:46
Kontinenti  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#32 ne: 15-10-2012, 15:15:44
Kontinenti

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#33 ne: 15-10-2012, 15:21:48
Kot me te pyt
Anetaret e kujt jane ne keto foto?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#34 ne: 15-10-2012, 15:25:07
Kot me te pyt
Anetaret e kujt jane ne keto foto?

lool good question baby

 • Postime: 12743
Mishel...............
#35 ne: 15-10-2012, 17:42:36
englshbee ka qene antare e zerit. motra belines.

te tjerat si njoh

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#36 ne: 15-10-2012, 18:46:23
Gjej ndonje te Misss o Kontinent :P
\

Ku e ke o Miss...se me flete do te te bej.
E kam shume te veshtire nga ana teknike te gjej forumin e fotografive.
Po munde me co linkun.

Edhe nje here, e kam shume te veshtire te gjej nenforume te ndryshme ne kete forum.
Te me falin pronaret, por nje pyetje do tu beja: Pse nuk e kane thjeshtezuar kerkimin, apo ndertimin e kesaj faqeje kaq te populluar, me qellim qe te gjendeshin lehte shkrimet e cdo gje tjeter?

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#37 ne: 15-10-2012, 18:50:35
Kot me te pyt
Anetaret e kujt jane ne keto foto?

Shume nga keta anetare, nuk kane shkruar asnje mesazh, ndaj dhe nuk i njihni.
Une keto foto nuk i kam marre askund tjeter vetem tek portali Zeri Yt.

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#38 ne: 15-10-2012, 18:51:09
Kontinenti  :DShej...je e sakte  !

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 15-10-2012, 19:13:45
ke 1 opsion search/kerko ne te djathte lart te ekranit kontinent

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#40 ne: 15-10-2012, 19:33:09
ke 1 opsion search/kerko ne te djathte lart te ekranit kontinent

Kerkova aty, por me del nje rremuje e madhe, a thua se jam ne google-n e madhe. Te tjera gjera me dalin.
Nuk ka nje nenforum ketu me fotot e anetareve? Duhej te ishte ne rrjesht me nenforumet e tjera.
Faqen e pare e ka shume te komplikuar ky forum.

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#41 ne: 15-10-2012, 19:36:28
B1

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#42 ne: 15-10-2012, 19:45:32
Englishbee 2x..

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#43 ne: 20-10-2012, 00:28:39
Hx11, kesaj vajze nuk ia mbaj mend emrin, por eshte anetare e forumit. Kur t'ia gjej emrin do t'ia vendos ketu.

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#44 ne: 20-10-2012, 01:15:20
Aaste

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#45 ne: 20-10-2012, 01:36:27
Hx12

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#46 ne: 20-10-2012, 02:01:29
Hx13

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#47 ne: 20-10-2012, 02:02:02
Hx14

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
Kontinenti
#48 ne: 23-10-2012, 21:58:23
Pasion - te klikohet.

 • Postime: 1283
Pasion
#49 ne: 23-10-2012, 22:18:53
Pasion - te klikohet.
Deri sa u hap linku po me dilte shpirti nga kraharori :D

Faleminderit Kontinent qe s'me paske vene foto ;) :D