×

Shqiptari si sheiku - 50 mije euro kengetares (VIDEO)

· 3 · 223

Shqiptari si sheiku - 50 mije euro kengetares (VIDEO)

· 3 · 223

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
ne: 04-08-2013, 05:19:25
Shkurte Gashi 2012 per Islam Koriten

Në një video në kanalin youtube shihet se si në një dasmë tek shqiptarët, një këngëtare me emrin Shkurte Gashi merr plot para nga një person që i rri afër, por edhe dasmoret tjerë që gjuajnë para si të ishin ‘bonbona’. /LajmeFlash.net/
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#1 ne: 04-08-2013, 05:24:07
Me te vertete dy gjera nuk kane fund; universi dhe budallalleku!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#2 ne: 08-10-2013, 22:55:43
Këngëtarin Aziz Murati mbulojnë me euro e dollarë në Haraçinë (Video)


Aziz Murati te Xhemallart
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super