×

Top 10 Of Foto Personale

Top 10 Of Foto Personale

· 7 · 3873

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
ne: 27-02-2005, 18:25:32
Kush jane 10 fotot qe ju pelqejn ne foto personale tek galeria,me duket iteresante te hap nje teme si kjo

1_biondina
2_Ena
3_Ada_el
4_Lefteri
5_Gaxhia (KinGe EL)
6_MAX
7_Bukuroshi
8_bebilogel
9_lolita
10_Arta


Thoni dhe ju Top 10-in tuaj  

 • Postime: 55
 • Gjinia: Mashkull
Sykalter
#1 ne: 12-02-2006, 06:55:28
une them se ti je ma e mira

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#2 ne: 18-02-2006, 22:49:39
uuuuuuuaaaaaaa thanks  :)

 • Postime: 1
mustafe
#3 ne: 12-05-2006, 17:26:14
Kush janë 10 fotot qe ju pelqejn ne foto personale tek galeria,me duket iteresante te hap një teme si kjo

1_biondina
2_Ena
3_Ada_el
4_Lefteri
5_Gaxhia (KinGe EL)
6_MAX
7_Bukuroshi
8_bebilogel
9_lolita
10_Arta


Thoni dhe ju Top 10-in tuaj  


 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#4 ne: 12-05-2006, 19:02:28
E para Gjermanka dhe me pas te tjerat me rradhe.
Per mua kto jane TOP 10 e galerise
1.Gjermanka
Irina  
Sexy Fierake
Toronto^girl (SexyGina)
Bleona
Angel
KercovaGirL
Shkodrane
Lolita
Arta

 • Postime: 34
 • Gjinia: Mashkull
I Pakapshem
#5 ne: 27-07-2006, 13:21:40
kur do ta ndreqni galerine qe ti shohim fotot personale?

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#6 ne: 02-03-2007, 08:56:43
E ndruqur eshte galeria. :D
 

Ja pse dukeni më të bukura para pasqyrës sesa në foto

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 21-01-2020, 22:12:24
nga M A X
Foto nga vipat shqiptare

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 09-01-2020, 15:44:50
nga M A X
Topmodelet me te bukura (foto)

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 06-01-2020, 01:47:51
nga M A X
"The Moment" - Foto e vitit

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 19-10-2019, 18:50:37
nga Gjumashi
5 këshilla të shpejta se si mund të bëni foto më të bukura me kamerën e smartfonit

Nisur nga InfoZRubrika Revista Informatike

Postimi i fundit 31-10-2013, 12:50:02
nga InfoZ