×

Tropoja

Tropoja

· 42 · 16579

 • Postime: 4
padeshi
ne: 08-09-2007, 12:35:48
JU LUTEM MA SHUM FOTO NGA TROPOJA JON E  BUKUR   DHE JU PERSHENDES TE GJITHVE NE KET  FURUM
« Editimi i fundit: 01-07-2008, 15:33:53 nga eurogina »

 • Postime: 22667
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 07-11-2007, 14:27:12
Urdhero disa video nga Tropoja.

 • Postime: 22667
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 07-11-2007, 14:28:53
Fotografi nga Tropoja gjen ketu: http://www.galeriashqiptare.net/thumbnails-search-tropoja.html sa te duash.

 • Postime: 4
padeshi
#3 ne: 23-01-2008, 12:53:48
pershendetje ka koh qe skam hyr ketu pash ca vido qe mi kishe dreguar flm nga ti .
 
po kujan te tjetet tropojan apo  i ka marr gjumi nejse i pershendes te gjith

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#4 ne: 20-06-2008, 11:06:37
Pershendetje,,,shum shum video te bukura,,, :perqafim

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#5 ne: 14-03-2009, 19:47:17
Liqeni i Fierzes, liqeni im...


Liqeni i Komanit


Liqeni i Kuksit


Rruge per ne Fierze

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#6 ne: 14-03-2009, 19:53:12
Liqeni i Fierzes, liqeni im...


Liqeni i Komanit


Liqeni i Kuksit


Rruge per ne Fierzeshume vende te bukura.... por dhe Valbona nuk ngelet mbrapa per bukuri.. do postoj te henen ca foto qe i kam bere vete atje...

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#7 ne: 14-03-2009, 20:17:16
Kisss nuk arrij dot ti hap fotot por ama Valbonen e kam te ngulit ne tru shume vend i bukur....

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#8 ne: 14-03-2009, 20:20:43
Kisss nuk arrij dot ti hap fotot por ama Valbonen e kam te ngulit ne tru shume vend i bukur....

Se mbaj mend dot sa her jam lare ne lumen e Valbones, Liqenin e Fierzes, Liqenin e Komanit, si dhe Liqenin e Kuksit...
Por me shume ne Liqenin e Fierzes, ngaqe mu aty e kam pas shtepine.

Prandaj i postova keto fotgrafi, te me kujtojn ate kohe...

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#9 ne: 14-03-2009, 20:23:09
une sjam prej andej por e kam debulese e une Fierzen

Shqiperia ka vende shume te bukura e natyre perle...  :)

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#10 ne: 14-03-2009, 20:31:07
p.sh. ja ku pusi ketu, quhet Kroni i Ujqeve, ne Valbone, ketu kam bere plazh shume here...
Thojn se po erdhe aty naten, te hajn ujqit... • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#11 ne: 14-03-2009, 20:36:16
hahahaa po kaloj naten atehere se mua me njohin ujqerit nuk me hane....

me lejen tende po ta vjedh kete foto po e ve te profili im

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#12 ne: 14-03-2009, 20:47:51
ja dhe nje fotografi kapur dirket nga dritarja e shtepise sime (ose dritarja e te dashures sime, kjo s'me kujtohet me siguri  :P), e drejt ne Liqenin e Fierzes, ose Drinin e Zi


 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#13 ne: 14-03-2009, 20:50:01
e bukur Kisss

ja e ca foto te Valbones

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#14 ne: 14-03-2009, 21:11:00
bukur bukur shejtania e ujkut... :P

Foto i Liqenin Fierze-Koman marre nga tragetiValbona. Kroni i ujqeve, nga siper


Klysyra
Lumi Valbona, ky quhet "Pusi i verdhe" dhe gjate periudhes se veres perdoret nga moshat e reja per tu lare ne lum. Ne vjeshte dhe gjate dimrit banoret peshkojne ne kete zone te lumit.

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#15 ne: 14-03-2009, 21:19:24
Wow kjo e fundit qenka fantastike shume shume vend i bukur por na gjej e ndonje foto me ujqer aty.... :P
ton helshani
#16 ne: 14-07-2009, 14:54:52
tropoja vendi me i bukur ne europju peshendes djith tropojanvetung
Emira
#17 ne: 14-07-2009, 14:56:31
Nuk po shoh gje.

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#18 ne: 09-12-2009, 00:52:40

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#19 ne: 09-12-2009, 00:59:00

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20 ne: 09-12-2009, 21:56:18
Vertete vende te bukura.
Habiten pse vizitoreve te huaj, i terheq  me teper kanuni i ketyre vendeve sesa bukuria

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#21 ne: 05-01-2010, 22:10:24
 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#22 ne: 05-07-2010, 22:33:51

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#23 ne: 17-01-2011, 10:42:59
Ja edhe disa.. :)

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#24 ne: 17-01-2011, 10:44:04