×

~ Bukuroshet qe ju pëlqejnë me shumë ~

~ Bukuroshet qe ju pëlqejnë me shumë ~

· 20 · 9034

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
ne: 06-04-2006, 05:14:43
Mundesisht vendosni foto te qarta dhe te mëdha :) Komente etj. nuk lejohen!

Mirë pra... po e nis "urte e bute" me Keira Knightley......Eliza Dushku...dhe Adriana Lima!
« Editimi i fundit: 06-04-2006, 09:22:44 nga Syrgjyn »

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#1 ne: 06-04-2006, 07:27:42

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#2 ne: 06-04-2006, 07:34:32


 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#3 ne: 06-04-2006, 07:59:43
Tyra Banks
Yvonne Catterfield

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#4 ne: 06-04-2006, 08:09:07
Alizée

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#5 ne: 06-04-2006, 08:17:35


 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#6 ne: 06-04-2006, 09:05:06
Carmen ElectraAnne Hathaway


Ali Larter (protagoniste e "Final Destination")


Alyssa Milano


 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#7 ne: 06-04-2006, 11:12:59
................... . :)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull
boniEh4u
#8 ne: 08-04-2006, 07:17:26


[attachment[/attachment]

 • Postime: 5949
SmiLey
#9 ne: 17-05-2006, 16:07:30
                                              :engjell: SOPHIE MARCEAU :engjell:
                                                   :-*     :love:     :-*

 • Postime: 5949
SmiLey
#10 ne: 08-06-2006, 12:49:12
Janë te 3-ja topmodelet me të reja tani te Vogue, e shumë magazinave te tjera te njohura :)

                  Anja Rubik
                  Jessica Miller
                  Hilary Balenciaga • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#11 ne: 22-06-2006, 06:48:10
Naomi

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#12 ne: 23-06-2006, 06:38:51

Editim - Sikur e thame qe komentet etj. nuk lejohen... Shkruaje kerkesen te temat per Genten, te lutem.
« Editimi i fundit: 24-06-2006, 01:33:57 nga Syrgjyn »

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#13 ne: 26-06-2006, 21:35:20
Lonneke Engel

 • Postime: 434
lora
#14 ne: 25-07-2006, 17:09:08

Eralda Hitaj

 • Postime: 434
lora
#15 ne: 25-07-2006, 17:45:42
Eralda Hitaj

 • Postime: 434
lora
#16 ne: 25-07-2006, 17:52:09
Eralda Hitaj

 • Postime: 434
lora
#17 ne: 25-07-2006, 17:58:39
Eralda Hitaj

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#18 ne: 17-10-2007, 19:41:05
Ncuq, skam ndermend te ndaj plaken. Mire e kam matufem se me ben kulaç dhe dhalle perdite, pastaj kam mbesken qe me vret po te merrem me ndonje nga keto

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#19 ne: 17-10-2007, 22:56:17
Himmm
 

Pse ka kaq shumë pushtet policia në SHBA?

Nisur nga InfoZRubrika Bota

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:36:33
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Gjerat që femrat pëlqejnë në shtrat, por kanë turp t’i kërkojnë

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 06-05-2020, 21:54:31
nga M A X
Pse jam shume nervoz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 18:22:18
nga InfoZ
Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:57:30
nga M A X