×
Hyrja
Profili

Mediat Sociale Shqiptare

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:07:44
Profili im ne Instagram

Mediat Sociale

Postoni ketu profilin tuaj ne Instagram

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:07:11
Profili im ne LinkedIn

Mediat Sociale

Postoni ketu profilin tuaj ne rrjetin social per profesioniste Linkedin.com

InfoZ
ne: 04-03-2020, 17:36:35
Kanalet shqiptare ne Youtube me me shume abonente

Mediat Sociale

Top Channel Albania Abonente 919 000 Shikime 1 366 128 406 RTV KLAN Abonente 765 000 Shikime 1 034 369 673 thisisnoizy Abonente 993 000 Shikime 821 823 429 Vizion Plus TV Abonente 338 000 Shikime 469 876 902 Enca Abonente 852 000 Shikime 368 640 289 Report TV Abonente 207 00

InfoZ
ne: 04-03-2020, 17:29:58
Profilet shqiptare ne Twitter me me shume ndjekes

Mediat Sociale

Edi Rama (@ediramaal) 343 617 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@Dafina_Zeqiri) 286 540 Elvana Gjata (@GjataElvana) 232 617 Aferdita Dreshaj (@DreshajAferdita) 176 516 Erion Veliaj 🚴‍♂️🌳⚽️🇦🇱 (@erionveliaj) 166 315 Argjentina Ramosaj (@Argjentina

InfoZ
ne: 04-03-2020, 16:52:52
Fanpage me te medha shqiptare ne Facebook

Mediat Sociale

Lista aktuale me fanpage me te medha shqiptare ne Facebook. Listen e kryeson Fanpage e artistit Ermal Mamaqi, duke u ndjekur nga afer nga Jeta osh Qef dhe nga nje faqe tjeter e quajtur Fashionlady, qe sic duket eshte e specializuar ne temat e modes dhe estetikes. Me poshte lista:Ermal Mamaqi 2 0...

M A X
ne: 02-02-2020, 20:31:57
Si po e rrezikojne rrjetet sociale dijen tonë

Mediat Sociale

Wikipedia një nga nga shtyllat e fundit të mbetura të rrjetit të hapur dhe të decentralizuar, është në një krizë ekzistenciale. Kjo nuk të bëjë asgjë me paratë. Disa vite me parë, faqja filloi me panik një kampanjë për mbledhje fondesh, por ironikisht falë Donald Trump, Wikipedia nuk ishte kurrë...


Screenshot_20200522-120359.jpg


M A X
ne: 30-04-2020, 14:00:27
Te Gatuajm ne Facebook

Mediat Sociale

Tegatuajm eshte faqe ku ju mund te gjeni receta te ndryshme vendase si dhe te huaja... https://www.facebook.com/tegatuajm/

M A X
ne: 08-04-2020, 14:49:33
Per Nenat ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage e Pernenat.al ne Facebook https://www.facebook.com/pernenat.al/


M A X
ne: 07-04-2020, 21:14:31
Porosit online ANA ne Facebook

Mediat Sociale

Porosit online ANA ne Facebook https://www.facebook.com/porositonlineana

M A X
ne: 07-04-2020, 21:12:56
Dyqane shqiptare ne Facebook

Mediat Sociale

Nje number biznesesh shqiptare e kane ngritur ekzistencen e tyre duke shitur produkte ne Facebook. Disa prej tyre jane:Mia Shop Onlinehttps://www.facebook.com/MiaNewAccessoriesPoro...


M A X
ne: 02-04-2020, 21:16:45
Zjarr televizion ne Facebook

Mediat Sociale

Zjarr tv fanpage zyrtare ne fb https://www.facebook.com/ZjarrTelevizion/M A X
ne: 30-03-2020, 17:12:54
Edi Rama ne Twitter

Mediat Sociale

Profili personal i Edi Rames ne Twitter Edi Rama (@ediramaal): https://twitter.com/ediramaal

M A X
ne: 30-03-2020, 17:10:45
Sali Berisha ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage Zyrtare e Sali Berishes ne Facebook. https://www.facebook.com/SaliBerisha/

M A X
ne: 30-03-2020, 17:08:51
Albin Kurti ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage zyrtare e Albin Kurtit ne Facebook https://www.facebook.com/albini2017/

M A X
ne: 30-03-2020, 17:05:56
Lulzim Basha ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage zyrtare e Lulzim Bashes ne Facebook https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/

M A X
ne: 30-03-2020, 17:04:34
Edi Rama ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage zyrtare e Edi Rames ne Facebook https://www.facebook.com/edirama.al/

M A X
ne: 28-03-2020, 16:39:57
Tvkamenica ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage e tvkamenica.com https://www.facebook.com/tvkamenica/

M A X
ne: 28-03-2020, 14:04:17
Strugalajm.com ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage e Strugalajm.com ne Fb https://www.facebook.com/StrugaLajm/

M A X
ne: 28-03-2020, 12:55:51
Lajthia ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage shqiptare ne Facebook Lajthia.com https://www.facebook.com/OfficialLajthia/

M A X
ne: 26-03-2020, 20:33:11
Sinjali.com ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage e gazetes sinjali.com ne Facebook https://www.facebook.com/GazetaSinjali/

M A X
ne: 25-03-2020, 16:27:23
Bujar Kapexhiu ne Facebook

Mediat Sociale

Fanpage e artistit te njohur Bujar Kapexhiu ne Facebook https://www.facebook.com/bujar.kapexhiu/


M A X
ne: 25-03-2020, 16:18:01
Alergjiku ne Facebook

Mediat Sociale

Faqe shqiptare ne Facebook, Alergjik https://www.facebook.com/10212018Alergjiku/

M A X
ne: 25-03-2020, 16:15:36
Kazani.tv ne Facebook

Mediat Sociale

Faqe shqiptare satirike ne fb, kazani.tv https://www.facebook.com/kazan.tv1/

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:38:59
LiveJournal

Mediat Sociale

 LiveJournal eshte gjyshi i blogjeve dhe rrjeteve sociale. Ka pesuar renie te forte globale, por qekur eshte blere nga nje firme ruse vazhdon te kete nje baze te forte perdoruesish ne Rusi.

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:24:10
OK.ru

Mediat Sociale

OK.ru eshte nje tjetr rrjet social rus me baze te gjere perdoruesish.

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:23:37
VK - VKontakte

Mediat Sociale

VK i quatur dhe Facebook i Rusise. Vk ka gati 100 milione perdorues, eshte rrjeti social numer 1 ne Rusi e eshte teper i perdorur ne te gjitha shtetet e ish Bashkimit Sovjetik.

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:21:09
Reddit

Mediat Sociale

Reddit eshte superforumi i internetit. Quhet ndryshe edhe The Frontpage of the Internet. Kam vene re qe ka dhe shume shqiptare qe e perdorin.

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:20:14
Quora

Mediat Sociale

Qurora eshte nje platforme social per pyetje-pergjigje. Ka dhe shqiptare qe e perdorin. Ju ka rene ne sy?

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:18:26
Toudou Youku

Mediat Sociale

Toudou Youku quhet ndryshe dhe Youtube i Kines. Ato qe bejme ne ne YT kinezet e bejne te kjo platforme. E keni perdorur?

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:17:18
Tencent QQ

Mediat Sociale

Tencent QQ eshte nje tjeter Instant Messaging App ne Kine, qe eshte i ngjashem me WhatsApp apo Viber

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:16:22
Sina Weibo

Mediat Sociale

Sina Weibo quhet dhe ndryshe Twitter i Kines. E keni perdorur ndonjehere, apo keni degjuar per te?

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:14:40
WeChat

Mediat Sociale

WeChat eshte nje superaplikacionet mobile ne Kine qe perdor gjithandej dhe ne shume fusha te jetes. WeChat eshte edhe mesenxher normal. E perdor njeri ketu?

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:13:24
Xing

Mediat Sociale

E perdor njeri rrjetin social gjerman per profesioniste Xing?

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:11:22
Profili im ne Tumblr

Mediat Sociale

Posto blogun tend ne Tumblr.com

InfoZ
ne: 21-03-2020, 15:10:51
Profili im ne Pinterest

Mediat Sociale

Posto profilin tend ne Pinterest.com

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board