Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me Mediat Sociale Shqiptare

12:51
21-03-2020, 15:07:44

Profili im ne Instagram

Postoni ketu profilin tuaj ne Instagram
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:07:11

Profili im ne LinkedIn

Postoni ketu profilin tuaj ne rrjetin social per profesioniste Linkedin.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-03-2020, 17:36:35

Kanalet shqiptare ne Youtube me me shume abonente

Top Channel Albania Abonente 919 000 Shikime 1 366 128 406 RTV KLAN Abonente 765 000 Shikime 1 034 369 673 thisisnoizy Abonente 993 000 Shikime 821 823 429 Vizion Plus TV Abonente 338 000 Shikime 469 876 902 Enca Abonente 852 000 Shikime 368 640 289 Report TV Abonente 207 00
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-03-2020, 17:29:58

Profilet shqiptare ne Twitter me me shume ndjekes

Edi Rama (@ediramaal) 343 617 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@Dafina_Zeqiri) 286 540 Elvana Gjata (@GjataElvana) 232 617 Aferdita Dreshaj (@DreshajAferdita) 176 516 Erion Veliaj 🚴‍♂️🌳⚽️🇦🇱 (@erionveliaj) 166 315 Argjentina Ramosaj (@Argjentina
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-03-2020, 16:52:52

Fanpage me te medha shqiptare ne Facebook

Lista aktuale me fanpage me te medha shqiptare ne Facebook. Listen e kryeson Fanpage e artistit Ermal Mamaqi, duke u ndjekur nga afer nga Jeta osh Qef dhe nga nje faqe tjeter e quajtur Fashionlady, qe sic duket eshte e specializuar ne temat e modes dhe estetikes. Me poshte lista:Ermal Mamaqi 2 0...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
02-02-2020, 20:31:57

Si po e rrezikojne rrjetet sociale dijen tonë

Wikipedia një nga nga shtyllat e fundit të mbetura të rrjetit të hapur dhe të decentralizuar, është në një krizë ekzistenciale. Kjo nuk të bëjë asgjë me paratë. Disa vite me parë, faqja filloi me panik një kampanjë për mbledhje fondesh, por ironikisht falë Donald Trump, Wikipedia nuk ishte kurrë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Screenshot_20200522-120359.jpg

M A X
30-04-2020, 14:00:27

Te Gatuajm ne Facebook

Tegatuajm eshte faqe ku ju mund te gjeni receta te ndryshme vendase si dhe te huaja... https://www.facebook.com/tegatuajm/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-04-2020, 14:49:33

Per Nenat ne Facebook

Fanpage e Pernenat.al ne Facebook https://www.facebook.com/pernenat.al/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
07-04-2020, 21:12:56

Dyqane shqiptare ne Facebook

Nje number biznesesh shqiptare e kane ngritur ekzistencen e tyre duke shitur produkte ne Facebook. Disa prej tyre jane:Mia Shop Onlinehttps://www.facebook.com/MiaNewAccessoriesPoro...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
M A X
30-03-2020, 17:12:54

Edi Rama ne Twitter

Profili personal i Edi Rames ne Twitter Edi Rama (@ediramaal): https://twitter.com/ediramaal
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-03-2020, 17:10:45

Sali Berisha ne Facebook

Fanpage Zyrtare e Sali Berishes ne Facebook. https://www.facebook.com/SaliBerisha/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-03-2020, 17:08:51

Albin Kurti ne Facebook

Fanpage zyrtare e Albin Kurtit ne Facebook https://www.facebook.com/albini2017/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-03-2020, 17:05:56

Lulzim Basha ne Facebook

Fanpage zyrtare e Lulzim Bashes ne Facebook https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-03-2020, 17:04:34

Edi Rama ne Facebook

Fanpage zyrtare e Edi Rames ne Facebook https://www.facebook.com/edirama.al/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
28-03-2020, 12:55:51

Lajthia ne Facebook

Fanpage shqiptare ne Facebook Lajthia.com https://www.facebook.com/OfficialLajthia/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-03-2020, 20:33:11

Sinjali.com ne Facebook

Fanpage e gazetes sinjali.com ne Facebook https://www.facebook.com/GazetaSinjali/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-03-2020, 16:27:23

Bujar Kapexhiu ne Facebook

Fanpage e artistit te njohur Bujar Kapexhiu ne Facebook https://www.facebook.com/bujar.kapexhiu/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
25-03-2020, 16:18:01

Alergjiku ne Facebook

Faqe shqiptare ne Facebook, Alergjik https://www.facebook.com/10212018Alergjiku/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-03-2020, 16:15:36

Kazani.tv ne Facebook

Faqe shqiptare satirike ne fb, kazani.tv https://www.facebook.com/kazan.tv1/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:38:59

LiveJournal

 LiveJournal eshte gjyshi i blogjeve dhe rrjeteve sociale. Ka pesuar renie te forte globale, por qekur eshte blere nga nje firme ruse vazhdon te kete nje baze te forte perdoruesish ne Rusi.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:24:10

OK.ru

OK.ru eshte nje tjetr rrjet social rus me baze te gjere perdoruesish.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:23:37

VK - VKontakte

VK i quatur dhe Facebook i Rusise. Vk ka gati 100 milione perdorues, eshte rrjeti social numer 1 ne Rusi e eshte teper i perdorur ne te gjitha shtetet e ish Bashkimit Sovjetik.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:21:09

Reddit

Reddit eshte superforumi i internetit. Quhet ndryshe edhe The Frontpage of the Internet. Kam vene re qe ka dhe shume shqiptare qe e perdorin.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:20:14

Quora

Qurora eshte nje platforme social per pyetje-pergjigje. Ka dhe shqiptare qe e perdorin. Ju ka rene ne sy?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:18:26

Toudou Youku

Toudou Youku quhet ndryshe dhe Youtube i Kines. Ato qe bejme ne ne YT kinezet e bejne te kjo platforme. E keni perdorur?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:17:18

Tencent QQ

Tencent QQ eshte nje tjeter Instant Messaging App ne Kine, qe eshte i ngjashem me WhatsApp apo Viber
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:16:22

Sina Weibo

Sina Weibo quhet dhe ndryshe Twitter i Kines. E keni perdorur ndonjehere, apo keni degjuar per te?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:14:40

WeChat

WeChat eshte nje superaplikacionet mobile ne Kine qe perdor gjithandej dhe ne shume fusha te jetes. WeChat eshte edhe mesenxher normal. E perdor njeri ketu?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:13:24

Xing

E perdor njeri rrjetin social gjerman per profesioniste Xing?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe