Mediat Sociale - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me Mediat Sociale Shqiptare

M A X
19-03-2020, 11:41:14

Digitalb Albania ne FB

DigitAlb është Platformë Dixhitale Tokësore & Satelitore. Transmetimet i nisi më 15 Korrik '04, si një nga të parat platforma dixhitale tokësore në Europë. https://www.facebook.com/Digitalb
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:40:05

Artistet Shqiptar ne Facebook

Faqe shqiptare ne FB dedikuar artisteve shqiptare https://www.facebook.com/Official.ArtistetShqiptar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-03-2020, 11:37:24

Vodafone Albania ne FB

Mirësevini në faqen zyrtare të Vodafone Albania në Facebook https://www.facebook.com/VodafoneAL
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:36:29

Welcome to Albania

THE OFFICIAL Welcome to ALBANIA FACEBOOK PAGE Info: info@welcometoalbania.al Web: www.welcometoalbani a.al Twitter:

M A X
19-03-2020, 11:35:28

Tingujt e Jetes

News & Media Website covering showbiz in Albania and abroad. https://www.facebook.com/Tingujt.e.Jetes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-03-2020, 11:33:15

Shqiperia Ime

SHQIPERIA IME promovon bukuritë e Shqipërisë dhe vlerat Kombëtare. Lajme nga Shqipëria, Kosova, Rajoni dhe Bota . http://korrieri.com.al/

M A X
19-03-2020, 11:32:10

SHPRESA-AL Computers

Shpresa-AL Computer eshte kompania me e madhe qe ofron produkte elektronike me cmimin me konkurrues ne treg. http://dyqani.shpresa.al/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:31:23

Fashionlady.al

Nje tjeter faqe shqiptare ne FB me ndjekje masive https://www.facebook.com/fashionlady.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:24:43

Fakte Interesante Shqip

Mireseerdhet Ne Channelin me te madh Shqipetar ne Youtube per Dokumentare ,Informacione, Mistere , Enigma dhe Fakte Interesante Shqip.Ne kete Channel do fusim vetem materiale Interesante.Thjesht bejini Subscribe dhe nuk do humbisni asgje perkundrazi , do Pasuroni Dijen Tuaj !Na gjeni edhe ne Fac...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:23:38

FakteInteresante ne Youtube me kuriozitete, enigma dhe informacione misterioze

Fakte interesante eshte nje kanal dedikuar kurioziteteve, enigmave, informacioneve misterioze, te frikshme, interesante dhe te pabesueshme.Pavaresisht nese doni mesoni rrethgjerave me te shtrenjta ne bote, teknologjise top sekrete ushtarake, alieneve, fantazmave, madje edhe disa prej zbulimeve...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:22:07

Fakte Interesante ne Youtube

Mire se erdhet ne kanalin Fakte Interesante. Ketu do te gjeni video paranormale, informuese, argetuese per te gjithe ata qe duan te dine me shume.https://www.youtube.com/channel/UCDaZyF667LAaw_lYR1IsYkw/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
M A X
19-03-2020, 11:16:07

modele.shqiptare.agency ne Instagram

Modele_shqiptare_ag ency agjensioni i modes:Ne ju ofrojmë modele shqiptare neper videoklipe,reklama,te intersuaritë të kontaktojnë në inbox ose ne numrin 043970841 instagram.com/modele_shqiptare_agency?igshid=1x68ntfppw2vb
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:15:26

Artistët Shqiptar Instagram

Artistët Shqiptar Të gjitha të rejat nga @showbizishqiptar ! TikTok : ShowBiziShqiptar Owner: @jetmir_agaj & @MIRI fb.com/ShowBiziShqiptar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:14:48

Show Bizi Shqiptar ne Instagram

Show Bizi Shqiptar ✅ Të gjitha të rejat nga @artistetshqiptar ! TikTok: ShowBiziShqiptar Owner: @jetmir_agaj & @MIRI fb.com/ShowBiziShqiptar https://www.instagram.com/showbizishqiptar/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:11:33

Albaniaviral ne instagram

ALBV Media Albania Viral vjen në ndihmë të qytetarëve për të bërë publike denoncimet tuaja, por edhe ato argëtuese. https://www.instagram.com/albaniaviral/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-03-2020, 11:06:20

2eurogang Official

2eurogang_official eshte faqe e vellezerve kengetare Mozzik dhe Getinjo https://www.instagram.com/2eurogang_official/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:05:14

24h.shqip ne Instagram

Tjeter faqe interesante me fakte ne shqip https://www.instagram.com/24h.shqip/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:03:23

Fakte Unike

Faqe interesante me fakte unike ne shqip https://www.instagram.com/fakte.unike/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:02:31

Fakte24hshqip

Nje faqe instagrami me mbi 70k ndjekes https://www.instagram.com/fakte24hshqip/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-03-2020, 11:01:00

Fakteshqiptare ne Instagram

Nje faqe shqiptare ne instagram me dhjetera mijera ndjekes https://www.instagram.com/fakteshqiptare_/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-03-2020, 17:36:35

Kanalet shqiptare ne Youtube me me shume abonente

Top Channel Albania Abonente 919 000 Shikime 1 366 128 406 RTV KLAN Abonente 765 000 Shikime 1 034 369 673 thisisnoizy Abonente 993 000 Shikime 821 823 429 Vizion Plus TV Abonente 338 000 Shikime 469 876 902 Enca Abonente 852 000 Shikime 368 640 289 Report TV Abonente 207 00
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-03-2020, 17:29:58

Profilet shqiptare ne Twitter me me shume ndjekes

Edi Rama (@ediramaal) 343 617 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@Dafina_Zeqiri) 286 540 Elvana Gjata (@GjataElvana) 232 617 Aferdita Dreshaj (@DreshajAferdita) 176 516 Erion Veliaj 🚴‍♂️🌳⚽️🇦🇱 (@erionveliaj) 166 315 Argjentina Ramosaj (@Argjentina
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-03-2020, 17:16:23

Fanpage me te medha shqiptare te Kosoves ne Facebook

Fanpage shqiptare ne Kosove me me shume fansa. 1 Gazeta Express KOSOVO, MACEDONIA, ALBANIA 1 254 386 2 lajmi.net KOSOVO 885 274 3 Telegrafi.com KOSOVO 797 628 4 Kur'ani - Mrekullitë e Kur'anit KOSOVO 669 680 5 InfoKosova KOSOVO 603 891 6 Ledri Vula KOSOVO 600 647 7 Kl
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-03-2020, 16:52:52

Fanpage me te medha shqiptare ne Facebook

Lista aktuale me fanpage me te medha shqiptare ne Facebook. Listen e kryeson Fanpage e artistit Ermal Mamaqi, duke u ndjekur nga afer nga Jeta osh Qef dhe nga nje faqe tjeter e quajtur Fashionlady, qe sic duket eshte e specializuar ne temat e modes dhe estetikes. Me poshte lista:Ermal Mamaqi 2 0...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Camaroku, Luaj Falas, Marketingu.Shqipiptar

Vlera e fanpage-ve Shqiptare !

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Vemjet e mediave sociale shqiptare

M A X
29-11-2019, 17:03:10
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:09:58

Voice of Albania ne Facebook

Voice of Albania is an independent, neutral news organization which covers news on Albania, Europe and World. https://www.facebook.com/voiceofalbania
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
28-08-2011, 23:25:37

Facebook në mjedisin shqiptar

Facebook në mjedisin shqiptar
Hamit TAKA
Sa më i madh të jetë një vepër krijuese e njeriut (njerëzimit), aq më i fortë e më i pakapshëm bëhet misteri, aq më intriguese bëhet surpriza, aq më agresiv bëhen investiguesit publikë, për të zbuluar ndonjë prapaskenë të tij, aq më i etur bëhet ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe