Mediat Sociale - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me Mediat Sociale Shqiptare

12:51
21-03-2020, 15:10:51

Profili im ne Pinterest

Posto profilin tend ne Pinterest.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:09:54

Profili im ne Facebook

Profili yt ne facebook ketu
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:08:36

Profili im ne Twitter

Posto ketu profilin tend ne rrjetin social per microblogging Twitter.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:07:44

Profili im ne Instagram

Postoni ketu profilin tuaj ne Instagram
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:07:11

Profili im ne LinkedIn

Postoni ketu profilin tuaj ne rrjetin social per profesioniste Linkedin.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:28:50

Euronews Albania

Media informative më e ndjekur në të gjithë Europën. Euronews Albania mbulon Shqipërinë, Kosovën, Maqedoninë e Veriut dhe Malin e Zi. https://www.facebook.com/euronews.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-03-2020, 13:26:55

Qeshni me Lajme Online

Gjithnje me kohen Qeshni me Lajme Online https://www.facebook.com/Lajmetereja/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:26:06

Lajme Online ne Facebook

Gazeta e përditshme Fiks, ka hyrë vrullshëm në diskursin publik në Kosovë, duke botuar artikuj relevantë, hulumtuar mirë, dhe opinione autoritative. https://www.facebook.com/LajmeFiksO...


M A X
19-03-2020, 13:23:31

Rreth Botës ne FB

Fakte, kuriozitete, foto, video dhe gjithçka rreth botës. https://www.facebook.com/alb.bota
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:22:31

Nëna - qënia më e dashur në botë

Ajo qe te jep jete dhe te dhuron gjerat me te bukura ne te. https://www.facebook.com/Nena.ime
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:21:30

Ami Event ALBANIA

Tirane - Pallatet Agimi +355 69 42 48 918 Durres - Qendra BlueStar +355 69 40 05 233 Fier - Pedonale +355 69 40 37 777 https://www.facebook.com/amievent.info
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-03-2020, 13:19:37

Dritare.net ne FB

Dritare.net një faqe e dedikuar informacionit të besueshëm. Ne nuk informojmë, ne mirëinformojmë. Dritare.net, dritare e lajmeve të mira.https://www.facebook.com/portali.dritare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:17:56

Qia Robt

Faqe shqiptare e cila meret me skece humoristike,barcoleta, thenie dhe video qesharake https://www.facebook.com/qia.robt.official/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:14:38

Mirush Kabashi ne FB

Fanpage e aktorit dhe artistit Mirus Kabashi https://www.facebook.com/KabashiMirush/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:13:59

Une e dua Shqiperine

Une e dua Shqipërinë ju falenderon që jeni pjesë e familjes tonë. Të dashur miq jeni të lutur të shpërndani me ne cdo vend të Shqipërisë <3, foto dhe video https://www.facebook.com/Stat...

M A X
19-03-2020, 13:12:01

FORUMI ISLAM ne FB

RREGULLAT E GRUPIT1. Ndalohen postimet apo komentet që janë ofenduese (fyese). Le t'i trajtojmë të gjithë me respekt dhe të debatojm me mirësjellje.2. Ndalohen postimet apo komentet që shpërndajnë artikuj nga faqe apo grupe të ndryshëme. Lejohen të shpërndahen video nga YouTube.3. Ndalohen posti...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:11:18

Psikologjia Islame

Selam Alejkum.Ky ështe grup për MUSLIMAN/e.1. Jemi këtu për hir të Allahut, ta këshillojm njeri - tjetrin, ta përmirësojmë njeri - tjetrin, por të mundohemi ta bëjm më EDUKATE dhe SJELLJE të mirë.2. Para se të postoni në këtë grup, mendoni a kanë dobi të tjerët sepse këtu lejohen vëtëm postimet ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:10:17

Ligjeruesi Islam ALBANIA

Kanal shqiptar ne Youtube https://www.youtube.com/channel/UCs8-b-gJ20AA7RGvsS3VmkQ Fanpage ne FB duket se eshte mbyllur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:05:15

Fjalë të urta ne Facebook

Fjalë të urta dhe shprehje popullore të përzgjedhura nga mendimi dhe filozofia e vjetër shqiptare e trevave të ndryshme. https://www.facebook.com/theniepopullore
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:04:29

Fjale te Urta ne FB

Thjesht fjale te urta dhe thenie ndryshme te perzgjedhura. https://www.facebook.com/fjaleteurta/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 13:02:58

Lajme Aktuale ne Facebook

Lajme Aktuale është portal Shqiptar, me synimin për të qenë më i shpejtë dhe më origjinal. Është një tjetër mundësi për perspektivë të gjithanshme. https://www.facebook.com/Lajme.Aktuale1...

M A X
19-03-2020, 13:01:56

Proud to be Albanian ne FB

'Proud to be Albanian' promovon bukuritë e Shqipërisë dhe vlerat Kombëtare. https://www.facebook.com/Proud.to.be.Albanian.Official
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
19-03-2020, 12:57:49

KuzhinaIme.al ne FB

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe mesdhetare dërguar nga miqtë e faqes, ide te bukura.https://www.facebook.com/KuzhinaImeal
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 12:57:03

AgroWeb ALBANIA ne Facebook

Faqja zyrtare në Facebook e AgroWeb.org - Portal mbi sigurinë ushqimore, mbrojtjen e konsumatorëve, shëndetit dhe gjithë sektorëve të jetesës dhe ushqimit. https://www.facebook.com/AgroWeb.o...

M A X
19-03-2020, 12:55:38

Spitali Amerikan - American Hospital Albania

Spitali Amerikan - American Hospital Albania ne Facebook https://www.facebook.com/spitaliamerikan

M A X
19-03-2020, 12:53:58

Kamera e Fshehur

Kamera e fshehur ne Facebook https://www.facebook.com/kamera.argetim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 12:53:01

Plazh.com ne Facebook

Tiranë: ATHS Flora: 4-223-3997/ 223-2310/ 224-0955; ATHS Hotel Tirana: 4-223-2424 Durrës: ATHS 52-222-621 www.Plazh.com

M A X
19-03-2020, 12:51:56

Gjithçka nga Futbolli

Bashkohu dhe ti me faqen më të madhe të futbollit në Shqipëri! https://www.facebook.com/GJNFutbolli

M A X
19-03-2020, 12:50:57

LajmiFundit.al ne FB

LajmiFundit.al nga viti 2009, sjell lajmet minute pas minute. https://www.facebook.com/lajmifundit.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-03-2020, 12:48:41

Guzhina tradicionale shqiptare dhe e Huaj

Ky Grup eshte formuar vetem per gatim per te shkembyer receta te ndryshme https://www.facebook.com/groups/573243356172493/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-03-2020, 12:46:58

Kuzhina Shqiptare ne FB

"Kuzhina Shqiptare" është platformë online për dashamirët e kuzhinës dhe ushqimit të shijshëm https://www.facebook.com/KuzhinaShqipe/

M A X
19-03-2020, 12:45:17

Pëma E Jetes

Sekreti" mos urre askënd , dhe mos duaj këdo. https://www.facebook.com/pema.jetess/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 12:44:05

Gatuaj Shendetshem

Gatime te shendetshme nga te gjitha llojet dhe vendet https://www.facebook.com/gatuajshendetshem1/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
M A X
19-03-2020, 12:32:30

Fjalë te urta & Thenie te mencura - veqshqip.info

Ketu do gjeni fjale te urta, kuriozitete dhe urtesi te ndryshme.https://www.facebook.com/VeqShqipMedia/

M A X
19-03-2020, 12:31:29

Thenie te mençura ne FB

E mira dhe vlera duhet shpërndarë që të përhapet. Bashkohuni me ne dhe ftoni miqtë tuaj për t'ju bashkuar kësaj faqjeje. Disponimi është i garantuar! https://www.facebook.com/the...


M A X
19-03-2020, 12:27:57

Familja Gjeja Me e Shtrejt N'jet

Kjo Faqe Esht Dedikuar Te Gjith Atyre Qe Gjen Me Te Shtrejt Ne Ket Jet Kan Familjen,Uroj Qe Tia Kaloj Sa Me Bukur Se Bashku :)

M A X
19-03-2020, 12:26:42

acmilan-news.com ALBANIA

Welcome to acmilan-news.com THE ONLY AND OFFICIAL FACEBOOK PAGE OF acmilan-news.com - Exclusive contents, transfer market, videos, images, flash news, polls and gossip. JOIN US!acmilan-news.com ALBANIA

M A X
19-03-2020, 11:43:01

Çudira Shqiptare ALBANIA

Çudira Shqiptare është një media online sensibilizuese për dukuritë jo të zakonshme të vendit tonë. https://www.facebook.com/JoqTV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2020, 11:42:08

TE VDESESH SE QESHURIT ALBANIA

tË VdESËsH SË QeSHURIT, apo si disa parapëlqejnë ta quajnë «TVQ» është vendi i shqiptarëve për të qeshur dhe për të ndarë momentet gazmore gjatë ditës. https://www.facebook.com/tevdesesh
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe