Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me Mediat Sociale Shqiptare


Screenshot_20200522-120359.jpg

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Gazeta Shqip online ne Facebook

1dhe1
14-03-2021, 20:55:22
 gazeta shqip.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeFB_IMG_1614637499160.jpg


M A X
30-04-2020, 14:00:27

Te Gatuajm ne Facebook

Tegatuajm eshte faqe ku ju mund te gjeni receta te ndryshme vendase si dhe te huaja... https://www.facebook.com/tegatuajm/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-04-2020, 14:49:33

Per Nenat ne Facebook

Fanpage e Pernenat.al ne Facebook https://www.facebook.com/pernenat.al/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
M A X
07-04-2020, 21:15:44

Porosit Online Gjithqka ne Facebook

Porosit Online Gjithqka https://www.facebook.com/ Porosit-Online-Gjithqka-407092002832652
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
07-04-2020, 21:12:56

Dyqane shqiptare ne Facebook

Nje number biznesesh shqiptare e kane ngritur ekzistencen e tyre duke shitur produkte ne Facebook. Disa prej tyre jane: 
M A X
30-03-2020, 17:12:54

Edi Rama ne Twitter

Profili personal i Edi Rames ne Twitter Edi Rama (@ediramaal): https://twitter.com/ediramaal
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-03-2020, 17:10:45

Sali Berisha ne Facebook

Fanpage Zyrtare e Sali Berishes ne Facebook. https://www.facebook.com/SaliBerisha/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-03-2020, 17:08:51

Albin Kurti ne Facebook

Fanpage zyrtare e Albin Kurtit ne Facebook https://www.facebook.com/albini2017/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-03-2020, 17:05:56

Lulzim Basha ne Facebook

Fanpage zyrtare e Lulzim Bashes ne Facebook https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-03-2020, 17:04:34

Edi Rama ne Facebook

Fanpage zyrtare e Edi Rames ne Facebook https://www.facebook.com/edirama.al/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
28-03-2020, 12:55:51

Lajthia ne Facebook

Fanpage shqiptare ne Facebook Lajthia.com https://www.facebook.com/OfficialLajthia/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-03-2020, 20:33:11

Sinjali.com ne Facebook

Fanpage e gazetes sinjali.com ne Facebook https://www.facebook.com/GazetaSinjali/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-03-2020, 16:27:23

Bujar Kapexhiu ne Facebook

Fanpage e artistit te njohur Bujar Kapexhiu ne Facebook https://www.facebook.com/bujar.kapexhiu/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
25-03-2020, 16:18:01

Alergjiku ne Facebook

Faqe shqiptare ne Facebook, Alergjik https://www.facebook.com/10212018Alergjiku/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-03-2020, 16:15:36

Kazani.tv ne Facebook

Faqe shqiptare satirike ne fb, kazani.tv https://www.facebook.com/kazan.tv1/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:38:59

LiveJournal

 LiveJournal eshte gjyshi i blogjeve dhe rrjeteve sociale. Ka pesuar renie te forte globale, por qekur eshte blere nga nje firme ruse vazhdon te kete nje baze te forte perdoruesish ne Rusi.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:24:10

OK.ru

OK.ru eshte nje tjetr rrjet social rus me baze te gjere perdoruesish.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:23:37

VK - VKontakte

VK i quatur dhe Facebook i Rusise. Vk ka gati 100 milione perdorues, eshte rrjeti social numer 1 ne Rusi e eshte teper i perdorur ne te gjitha shtetet e ish Bashkimit Sovjetik.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:21:09

Reddit

Reddit eshte superforumi i internetit. Quhet ndryshe edhe The Frontpage of the Internet. Kam vene re qe ka dhe shume shqiptare qe e perdorin.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:20:14

Quora

Qurora eshte nje platforme social per pyetje-pergjigje. Ka dhe shqiptare qe e perdorin. Ju ka rene ne sy?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:18:26

Toudou Youku

Toudou Youku quhet ndryshe dhe Youtube i Kines. Ato qe bejme ne ne YT kinezet e bejne te kjo platforme. E keni perdorur?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:17:18

Tencent QQ

Tencent QQ eshte nje tjeter Instant Messaging App ne Kine, qe eshte i ngjashem me WhatsApp apo Viber
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:16:22

Sina Weibo

Sina Weibo quhet dhe ndryshe Twitter i Kines. E keni perdorur ndonjehere, apo keni degjuar per te?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:14:40

WeChat

WeChat eshte nje superaplikacionet mobile ne Kine qe perdor gjithandej dhe ne shume fusha te jetes. WeChat eshte edhe mesenxher normal. E perdor njeri ketu?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:13:24

Xing

E perdor njeri rrjetin social gjerman per profesioniste Xing?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 15:11:22

Profili im ne Tumblr

Posto blogun tend ne Tumblr.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe