Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 25-05-2020, 10:29:51 »

Nuk besoje qe i kane zbulua, por mos jene ne burge.
Postuar nga: Daja
« ne: 25-05-2020, 08:37:32 »

Ne te vertete brrylit i kane zbuluar identitetin dhe tani ka frike te shkruaj ashtu si ka shkruar me pare.
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 23-05-2020, 10:06:11 »

Nuk besoj se jane shit. Mendoj mos jane arrestuar diten e protestes per teatrin dhe jane akoma brenda.🤔
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 23-05-2020, 09:07:44 »

Kur mendojnë që bëjn opozitë. Ja doli si Blushi në një kohë!
Postuar nga: M A X
« ne: 22-05-2020, 12:04:29 »

E vertete. Dhe njerezit kane filluar te shqetesohen.
 

 

 
Postuar nga: BrryliFan
« ne: 22-05-2020, 00:18:12 »

Mos ua kane blloku perseri faqen ketyre, se kane disa dite qe nuk postojne me???
Postuar nga: M A X
« ne: 19-03-2020, 13:05:58 »

Jo çdo gjo qe themi ne duhet patjeter te jete siç themi ne, qe kshu kurre mos e ktheni ne personale me Brrylin. Ndalohet rreptesisht te ofendosh Dashin!!
 
https://www.facebook.com/BrryliBroadway/